شهریار حدادی

بهترین جراح لیفت ابرو تهران

انتخاب بهترین جراح لیفت ابرو از جمله دغدغه های اصلی افرادی است که قصد انجام این عمل زیبایی را دارند، با توجه به اهمیت این موضوع در نتیجه نهایی کار و کسب رضایت از عمل، می بایست در رابطه با آن دقت زیادی داشته باشید و ضمن تحقیقات کافی و بررسی های دقیق به انتخاب جراح پلاستیک ماهر و با تجربه بپردازید. از این رو در این مقاله قصد داریم به بررسی نکاتی مهم درباره بهترین جراح لیفت ابرو در تهران بپردازیم تا با آشنا شدن با پارامترهای مهم در این رابطه، بتوانید تصمیم درست را بگیرید.

جراح-لیفت-ابرو

نمونه کارهای جراحی لیفت ابرو دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک

فیس-لیفت-و-لیفت-ابرو
لیفت شقیقه و ابرو
تماس-با-دکتر-شهریار-حدادی

جراحی لیفت ابرو چیست؟

افزایش چین چروک ها و افتادگی ابروها یکی از مشخصه های ظاهری است که با افزایش سن شاهد آن هستیم، برخی از افراد ممکن است به دلیل سبک زندگی، ژنتیک و یا شرایط شغلی سریع تر دچار این مشکلات گردند، جراح پلاستیک کمک زیادی در بر طرف کردن این مشکلات کرده است.

جراحی لیفت ابرو یکی از اعمال زیبایی است که با استفاده از روش های مختلف می تواند در بهبود افتادگی ابرو و چروک های پیشانی موثر باشد، در این روش جراحی زیبایی، پوست و بافت اضافی کشیده می شود و از این طریق ابروها به سمت بالاتر می آیند، با استفاده از این تکنیک ها حالت خسته چشمان بر طرف می گردد و باعث جوان تر و جذاب تر شدن چهره می گردد. در ادامه ضمن تعریف کلی جراحی لیفت ابرو، به بیان ویژگی ها و روش انتخاب بهترین جراح در این رابطه خواهیم پرداخت.

ویژگی های بهترین جراح لیفت ابرو

به دلیل گستردگی مراکز و پزشکانی که در زمینه زیبایی فعالیت می کنند، بسیاری از متقاضیان دریافت این نوع خدمات، در انتخاب بهترین جراح لیفت ابرو، دچار مشکل می شوند، از این رو می بایست از پارامترهای اصلی انتخاب بهترین جراح لیفت ابرو در تهران آگاهی داشته باشیم.

از جمله مشخصه های اصلی جراحان ماهر در این زمینه می توان به مدارک علمی معتبر آن ها اشاره کرد، فوق تخصص های جراحی پلاستیک، زیبایى و ترمیمى که مدارک خود را از مراکز معتبر دریافت نموده اند می توانند انتخاب های مناسبی باشند. علاوه بر مدارک علمی مهارت و تجربه جراح پلاستیک نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است، در انتخاب بهترین جراح لیفت ابرو می بایست به سوابق و جراحی های موفق او نیز توجه داشته باشید.

از دیگر ویژگی های بهترین جراح لیفت ابرو، اخلاق و برخورد مناسب او با مراجعین است، به طوری که همواره می بایست سلامت بیمار را اولویت کار خود قرار دهد و با صبر و حوصله مشاوره ها و راهنمایی های لازم قبل و بعد از جراحی را ارائه دهد و سوالات و نگرانی های احتمالی آن ها را پاسخگو باشد.

بیشتر بخوانید: جراحی لیفت صورت

بهترین-جراح-لیفت-ابرو-در-تهران
بهترین-جراح-لیفت-ابرو

نحوه انتخاب بهترین جراح لیفت ابرو

اکنون این سوال مطرح می گردد که چگونه می توان ویژگی های بهترین جراح لیفت ابرو را ارزیابی کرد و چطور می توان این اطلاعات را به دست آورد. یکی از بهترین شواهد برای انتخاب صحیح، بررسی نمونه کارهای قبلی ایشان می باشد، با توجه به این که امروزه بسیاری از جراحان زیبایی در فضای مجازی نیز فعال هستند، می توانید از نظرات مراجعین قبلی آن ها استفاده کنید و با بررسی نمونه های قبلی جراحی ها، آن ها را ارزیابی کنید.

علاوه بر این با مراجعه حضوری به کلینیک ها نیز می توانید به طور مستقیم با مراجعین در ارتباط باشید و از نظرات آن ها استفاده نمایید. در انتخاب بهترین جراح لیفت ابرو حتما تجهیزات مرکز و کلینیک زیبایی را نیز مورد نظر داشته باشید، با توجه به حساسیت بالای عمل های زیبایی و نتایج آن ها، متخصصین جراحی پلاستیک می بایست به تکنیک های روز دنیا مجهز باشد و از تجهیزات، وسایل و مواد معتبر استفاده نمایند تا از عوارض نا خواسته احتمالی پیشگیری شود.

میزان دسترسی به پزشک جراح زیبایی نیز از پارامترهای مهم در  انتخاب می باشد، چرا که ممکن است در برخی شرایط، نیاز به دریافت مشاوره سریع داشته باشید، از این رو در دسترس بودن و پاسخگویی پزشک متخصص در این زمینه نیز بسیار ضروری می باشد.

بیشتر بخوانید: لیفت صورت

هزینه جراحی بهترین جراح لیفت ابرو

هزینه عمل لیفت ابرو نیز می تواند یکی از پارامترهای موثر در انتخاب بهترین جراح لیفت ابرو باشد، البته باید توجه داشت که این مورد را الویت انتخاب خود قرار ندهید، بلکه کیفیت کارها و سایر نکات ذکر شده در بخش قبل مورد ارزیابی قرار دهید.

عوامل مختلفی در تعیین قیمت اعمال جراحی زیبایی و از جمله لیفت ابرو تاثیر گذار است، از جمله این موارد می توان به دستمزد پزشک و کلینیک مورد نظر و هزینه پرسنل و کادر درمان اشاره کرد که نباید بالاتر از حد متعارف باشد، از دیگر عوامل تاثیر گذار در این زمینه روش جراحی است که به کار می رود، بر اساس روش مورد استفاده و تجهیزات و وسایل به کار رفته در جراحی لیفت ابرو، هزینه نهایی نیز متغیر خواهد بود.

علاوه بر موارد فوق در برآورد قیمت جراحی لیفت ابرو می بایست شرایط مراجعین را نیز به دقت مورد ارزیابی قرار داد، به طوری که بسته به شرایط هر فرد و میزان افتادگی ابرو و چین و چروک های موجود، این هزینه متفاوت خواهد بود.

باید توجه داشت این هزینه در شهرهای مختلف و در مناطق مختلف هر شهر متفاوت است، از این رو می بایست در انتخاب جراح پلاستیک خود این مورد را نیز مورد توجه قرار دهید و بهترین جراح پلاستیک را انتخاب نمایید.

کلام آخر

در این مقاله به بررسی نکاتی پیرامون بهترین جراح لیفت ابرو پرداختیم، همان طور که اشاره شد از مهم ترین مشخصه های یک جراح پلاستیک ماهر در این زمینه، علاوه بر داشتن دانش و تخصص کافی، میزان تجربه و جراحی های موفق او است، از طرفی برای شناسایی جراح خوب می توانید از تجارب سایر افراد استفاده کنید و با نظرسنجی مراجعین قبلی چه به صورت حضوری و یا مجازی و ارزیابی نتایج، در این زمینه تصمیم گیری نمایید

شهریار حدادی

drhaddadi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا
نمونه‌کار‌های بیشتر...