شهریار حدادی

بهترین جراح زیبایی شکم تهران چه کسی است؟

بهترین جراح زیبایی شکم در تهران چه کسی است؟ این یکی از سوالات مهم افرادی است که قصد دارند با استفاده از جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی به اندام دلخواه خود برسند. این جراحی یکی از پیچیده‌ترین جراحی‌های پلاستیک به شمار می‌رود، بحث، بحث جان است و اگر بهترین جراح زیبایی شکم این عملیات را انجام ندهد، عوارض شدیدی گریبانگیر فرد خواهد شد. اما به‌راستی بهترین جراح زیبایی شکم چه ویژگی‌هایی دارد و از کجا می‌توان چنین پزشکی را پیدا کرد؟ این موضوعی است که در ادامه مطلب به شرح آن می‌پردازیم.

جراح-زیبایی-شکم

ویدئوی جراحی زیبایی شکم در اتاق عمل که توسط دکتر شهریار حدادی انجام شده است را مشاهده کنید:

برای مشاهده ادامه مراحل جراحی شکم می توانید به کانال آپارات دکتر شهریار حدادی مراجعه کنید.

اهمیت انتخاب بهترین جراح زیبایی شکم

عجله و سهل‌انگاری در هر کاری قابل توجیه است. اما در انجام عمل زیبایی سنگین و پیچیده‌ای چون جراحی زیبایی شکم، به هیچ عنوان نمی‌توان چنین چیزی را پذیرفت.

در عصر حاضر که همه به دنبال تناسب اندام و زیبایی هستند، جراحی شکم یکی از محبوب‌ترین جراحی‌های زیبایی به شمار می‌رود. و این سبب شده پزشکان زیادی جلب فعالیت در این حوزه شوند. اما این تضمینی به شما نمی‌دهد که هر پزشک، بتواند با نهایت دقت و مهارت بافت‌های اضافه شکم را از بین ببرد و فرم سفت و جذابی برای شکم ایجاد کند.

در حقیقت این وظیفه شماست که برای یافتن بهترین جراح زیبایی شکم تحقیقات گسترده‌ای انجام دهید و ببینید با توجه به رزومه و نمونه کارها، کدام پزشک از پس این عملیات بر می‌آید؟

تماس-با-دکتر-شهریار-حدادی

چرا باید بهترین جراح زیبایی شکم را پیدا کنیم؟

شاید شما هم مثل بسیاری افراد این سوال در ذهنتان ایجاد شود که مگر همه پزشکان تحصیلکرده و باسواد نیستند؟ پس یافتن “بهترین جراح زیبایی شکم” چه اهمیتی دارد؟! در واقع اگرچه همه پزشکان دوره تحصیل دشوار و طولانی را پشت سر گذاشته‌اند. اما میزان علاقه به کار، دانش و تجربه در این افراد متفاوت است و همین تفاوت‌ها سبب می‌شود که هر یک از مراجعین، نظرات خاصی در مورد عمل داشته باشند. طبق آمار حدود ۴ درصد زیباجویان و متقاضیان جراحی زیبایی شکم، دچار عوارض شدید پس از عمل می‌شوند. اما نقش خطای پزشکان در این درصد چقدر است؟ بیش از آنچه که فکرش را بکنید!

اگر بهترین جراح زیبایی شکم، عمل را انجام ندهد، احتمال خطاهای حین عمل و عوارض شدید بعد از عمل به طرز وحشتناکی افزایش خواهد یافت. از این جهت است که در بسیاری عمل‌های زیبایی شکم که توسط پزشکان کم تجربه انجام شده‌اند‌، فرد دچار نکروز چربی، سروما و درد دائمی و شدید شده و یا ظاهر نامتقارنی از شکم را تحویل گرفته که اصلا خوشایند نمی‌باشد!

ویژگی های بهترین جراح زیبایی شکم

بهترین جراح زیبایی شکم به وسیله فاکتورهای کاری و شخصیتی خود شناخته می‌شود. دانش و مهارت کاری در کنار مهارت‌های اخلاقی سبب می‌شود که یک جراح، پروسه زیبایی و درمانی را به بهترین نحو جلو ببرد. و از جمله این فاکتورها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

دانش و مهارت


بی‌شک اولین و مهمترین ویژگی بهترین جراح زیبایی شکم، دانش و تخصص اوست. فرق زیادی است بین جراحانی که اطلاعات بروز دنیا را در اعمال خود به کار می‌برند، با جراحانی که تنها اطلاعات دانشگاهی خود را کافی می‌دانند و تا سال‌ها بر پایه همان اطلاعات کهنه جلو می‌روند. همچنین جراحانی که سابقه شرکت در دوره‌های تخصصی و بین‌المللی مرتبط را دارند، در جراحی‌های خود موفقتر هستند.

تجربه کاری


هیچکس با خواندن کتاب آموزش شنا، شناگر ماهری نشده است! و بی‌شک بهترین جراح زیبایی شکم، نمی‌تواند تنها با مطالعات تئوریک دانشگاه موفق عمل کند. بلکه انجام این عمل پیچیده، نیازمند سال‌ها سابقه درخشان است. اگر پزشک جراح مهارت و تجربه کافی را در انجام عمل زیبایی شکم نداشته باشد، ممکن است فرد دچار نامتقارنی شکم شود و از نتیجه ناراضی باشد.

زیبایی شناسی


انجام عمل زیبایی شکم، افزون بر مهارت دقیق پزشکی، نیازمند دید هنری و زیبایی شناسی نیز هست. چراکه فرم شکم و پهلو هر فرد با توجه به دیگر اندام‌های خودش سنجیده می‌شود و در عمل زیبایی، نسخه واحدی برای زیباسازی همه وجود ندارد. بهترین جراح زیبایی شکم در مورد بهترین عمل ممکن شما را راهنمایی خواهد کرد و ایمن‌ترین و رضایتبخش ترین راه را برای جراحی‌تان بر خواهد گزید.

وجدان کاری


معنویت، خداباوری و وجدان کاری، فاکتورهایی هستند که در کنار رزومه قوی پزشک، باعث آسوده خاطر شدن شما از نتیجه عمل می‌شوند. یک پزشک خوب مسئولیت‌پذیر و با وجدان است و در هیچ مرحله‌ای از کار کم نمی‌گذارد. اگر کاندیدای مناسبی برای جراحی نباشید و یا هر بخشی از جراحی برایتان آسیب‌زا باشد، او این موضوع را با شما مطرح می‌کند و مخلص کلام اینکه “به هیچ عنوان منافع شخصی را به سلامت و زیبایی شما ترجیح نمی‌دهد”.

دلسوزی و اخلاق نیکو


حتما برای شما هم پیش آمده است که برای رفع یک مشکل به پزشکی مراجعه کنید؛ او به‌طوری با شما رفتار کند که جرات نکنید هیچ سوالی از او بپرسید و با ذهنی نگران و آشفته مطب را ترک کنید! از همین حالا بدانید که چنین جراحی برای عمل زیبایی شکم اصلا به درد شما نمی‌خورد! بهترین جراح زیبایی شکم به خوبی از نگرانی‌های فرد آگاه است و ضمن درک آن‌ها، درصدد رفعشان برمی‌آید. یک جراح دلسوز، مدتی پیش از عمل، یک جلسه مفصل را جهت مشاوره و معاینه تنظیم می‌کند و در این جلسه، افزون بر بررسی شرایط شما، به سوالاتتان پاسخ می‌دهد.

روحیه رهبری و توانایی هدایت تیم اتاق عمل


خبره‌ترین جراحان هم فقط درصورتی عمل موفقیت‌آمیزی را به انجام می‌رسانند که تیم خوبی همراه خود داشته باشند و با هدایت تیم و همکاری هدفمند، مراحل کار را جلو ببرند. یک جراح خوب، عملکرد دیگر اعضای تیم را نیز کنترل می‌کند و اگر اختلالی در کار پیش آمد، با سرعت عمل، صبوری و تدبیر آن را برطرف می‌سازد.

نحوه یافتن بهترین جراح زیبایی شکم

خوشبختانه با پیشرفت فضای مجازی و امکان ارتباطات گسترده اینترنتی، دیگر لازم نیست نگران یافتن بهترین پزشکان باشیم. آن دوره و زمانه گذشت که تنها راه ما برای بهره‌مندی از بهترین خدمات درمانی، مراجعه حضوری به محله‌های اطراف و پرس‌وجو از دوستان و آشنایان بود! امروز با یک جستجوی کوچک در گوگل یا اینستاگرام هزاران هزار پیج از بهترین پزشکان کشور بالا می‌آیند!

پیج‌هایی که در کسری از ثانیه آدرس، تلفن و اطلاعات دقیق هر مرکز را در اختیارمان می‌گذارند و با انواع رسانه‌های تصویری و ویدئویی و متنی ما را از رزومه کاری و سابقه کار هر پزشک مطلع می‌سازند. همچنین در بسیاری از پلتفرم‌ها امکان مشاهده نظرات مراجعین قبلی نیز وجود دارد که بررسی این نظرات، اطلاعات واقعی‌تری به ما می‌دهد و تصمیم‌گیری بهتر را میسر می‌سازد.

کلام آخر

در این مقاله شما را در انتخاب بهترین جراح زیبایی شکم در تهران راهنمایی کردیم. شما می توانید با توجه به مواردی که ذکر شد، انتخاب درستی داشته باشید و از نتیجه جراحی لذت ببرید.

شهریار حدادی

drhaddadi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا
نمونه‌کار‌های بیشتر...