logo

بهترین جراح بینی طبیعی

فهرست محتوا
Rate this post

بهترین جراح بینی طبیعی

جراحی زیبایی بینی امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است و اکثریت متقاضیان این جراحی می خواهند که بعد از جراحی فرم طبیعی در بینی هایشان ایجاد شود ، آقایانی که خواهان جراحی زیبایی بینی خود هستند خواهان این موضوع هستند که بعد از جراحی فرم طبیعی در بینی آن ها ایجاد شود تا با سایر اجزای دیگر صورتشان بعد از جراحی، بینی تناسب کافی را داشته باشد، در جراحی بینی طبیعی بینی به گونه ای عمل می شود که اثری از جراحی در آن دیده نمی شود و ظاهر طبیعی بدون قوس و فرم فانتزی و عروسکی در بینی ایجاد می شود .

جراحی بینی

افرادی که خواهان جراحی بینی طبیعی هستند باید بهترین جراح بینی طبیعی را انتخاب نمایند که تجربه کافی را در این زمینه داشته باشد ، در صورتی که جراح در زمینه جراحی طبیعی بینی مهارت و تجربه کافی را نداشته باشد ممکن است حالت فانتزی یا عروسکی در بینی شما ایجاد نماید که تناسب کافی را با سایر اجزای دیگر صورت شما نداشته باشد و در نتیجه از جراحی بینی خود رضایت کافی را کسب ننمایید، بنابرین در انتخاب جراح بینی خود بسیار دقت نمایید . در قسمت گالری سایت می توانید نمونه کارهای جراحی بینی طبیعی دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک را مشاهده نمایید .

از طریق راه های ارتباطی زیر می توانید در خصوص میزان تغییرات بینی  و نتیجه جراحی بینی مشاوره های لازم را از دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک دریافت نمایید ، یک مراجعه حضوری برای بررسی نوع بینی شما الزامی باشد در این جلسه می توانید تمامی اطلاعات لازم را در رابطه با جراحی بینی طبیعی از دکتر شهریار حدادی دریافت نمایید

در افرادی که متقاضی جراحی زیبایی بینی هستند توصیه می شود که تا جایی که ممکن است از جراح بینی خود نخواهید که فرم فانتزی و عروسکی در بینی شما ایجاد نماید ، زیرا احتمال بروز مشکلات تنفسی بعد از جراحی بینی عروسکی و فانتزی بسیار زیاد می باشد این در حالی است که با ایجاد یک فرم طبیعی در بینی می توان از احتمال بروز این عارضه بسیار کم کرد ، زیرا در این نوع از جراحی بینی از اندازه بینی بسیار کاسته نمی شود و سوراخ های بینی در حد طبیعی کوچک می شوند .

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

 

شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی، متولد ۱۳۵۱ تهران است. وی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. دکتر حدادی با استفاده از دانش و تجربه فراوان، تعداد بی شماری جراحی زیبایی و پلاستیک انجام داده اند و از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله هستند که در زیر به گوشه ای از فعالیت های ایشان می پردازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *