09213585456 info@drhaddadi.ir
دکتر شهریار حدادی / جراحی زیبایی سینه / بالا بردن سینه

 155 کل بازدیدها

مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

بالا بردن سینه

بالا بردن سینه

بالا بردن سینه و خوش فرمی سینه ها یکی از مواردی می باشد که تمامی بانوان به دنبال آن می باشند . اما پروتز سینه روش مناسبی برای خوش فرم شدن سینه می باشد ؟ آیا پروتز سینه منجر  به سرطان سینه می شود ؟ در ادامه سوالات متداول پروتز سینه پاسخ داده می شود .

بالا بردن سینه

بالا بردن سینه

پروتز سینه

پروتز ها  یکی از روش های مناسب برای بالا بردن سینه می باشند که با توجه به درخواست بیمار و نظر پزشک مشخص می شود که در کدام قسمت ( زیر عضله و یا روی عضله ) قرار بگیرد . پروتز های استاندارد ، هیچگونه آسیبی به بافت سینه وارد نمی کند .

آیا پروتز سینه منجر به سرطان سینه می شود ؟

این سوال یکی از رایج ترین سوالات مراجعه کنندگان می باشد . در صورتی که این سوال علمی نمی باشد و تا کنون مدرک لازمی که مبنی بر اثبات ارتباط میان پروتز سینه و سرطان سینه باشد ، وجود ندارد .

تداخل بین پروتز سینه و شیردهی

اکثر بیمارانی که تا کنون جراحی پروتز سینه داشته اند هیچگونه مشکلی برای شیردهی مشاهده نشده است . همچنین در صورتی که در سینه مادر پروتز سیلیکونی قرار گرفته باشد برای نوزاد هیچگونه آسیبی وارد نمی کند .

در واقع می توان گفت طبق تحقیقاتی که در سال ۲۰۰۰ در انجمن های علمی اروپایی بر روی مادرانی که از پروتز سینه استفاده شده ، صورت گرفت مشخص شد که پروتز سینه هیچگونه تاثیری در روند حاملگی ، رشد جنین و سلامت نوزاد  وجود نداشته .

طول عمر پروتز سینه

پروتز هایی که در حال حاضر مورد استفاده مردم قرار می گیرند یکی  از پیشرفته ترین نوع پروتز می باشند . این پروتز ها از نسل پنجم می باشند که تایید از اروپا و آمریکا دارند .

تنها درصورتی که پروتز پاره شود و یا مواد داخل آن خارج شود نیاز به خارج کردن و تعویض آن ندارد .

عوارض ناشی از پروتز سینه

اگر پروتز سینه نزد جراح سینه خوب قرار گیرد ، آسیب های آن کم می شود . بنابراین برای کاهش عوارض پروتز سینه بهتر است در انتخاب جراح خود نهایت دقت را داشته باشید . از جمله عوارض احتمالی شامل :

ایجاد عفونت

جا به جا شدن پروتز در سینه

تشکیل کپسول در پروتز سینه

 156 کل بازدیدها

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی، متولد ۱۳۵۱ تهران است. وی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. دکتر حدادی با استفاده از دانش و تجربه فراوان، تعداد بی شماری جراحی زیبایی و پلاستیک انجام داده اند و از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله هستند که در زیر به گوشه ای از فعالیت های ایشان می پردازیم.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
ترمیم پروتز سینه

ترمیم پروتز سینه

با استفاده از پروتز سینه می توان بافت ضعیف شده و شل شده سینه را فرم داد و ظاهر زیبایی را در سینه ها ایجاد کرد در برخی از زنان بعد از کاهش وزن، بارداری و شیردهی سینه ها دچار افتادگی می شوند و از حجم...

مراقبت های بعد از پروتز سینه

مراقبت های بعد از پروتز سینه

مراقبت های بعد از پروتز سینه به منظور برخورداری از بهترین نتیجه جراحی و عدم بروز مشکلات احتمالی باید توسط هر فردی که این جراحی را انجام می دهد رعایت شود که در زیر به برخی از آن ها اشاره شده است....

پروتز سیلیکونی

پروتز سیلیکونی

یکی از انواع پروتز هایی که در جراحی پروتز سینه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد پروتز سیلیکونی می باشد ، در این مقاله در رابطه با پروتز سیلیکونی توضیحاتی داده می شود تا افرادی که متقاضی جراحی پروتز...

انواع جراحی سینه

انواع جراحی سینه

سینه های زیبا و جذاب می تواند در اندام فوقانی هر شخص تاثیر زیادی داشته باشد وممکن است افرادی باشند که تمایل دارند سینه های خوش فرم و بزرگ تری داشته باشند و یا اینکه سینه ها به اندازه ای بزرگ باشند...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.