logo

بالا بردن سینه

فهرست محتوا
Rate this post

بالا بردن سینه

بالا بردن سینه و خوش فرمی سینه ها یکی از مواردی می باشد که تمامی بانوان به دنبال آن می باشند . اما پروتز سینه روش مناسبی برای خوش فرم شدن سینه می باشد ؟ آیا پروتز سینه منجر  به سرطان سینه می شود ؟ در ادامه سوالات متداول پروتز سینه پاسخ داده می شود .

بالا بردن سینه
بالا بردن سینه

پروتز سینه

پروتز ها  یکی از روش های مناسب برای بالا بردن سینه می باشند که با توجه به درخواست بیمار و نظر پزشک مشخص می شود که در کدام قسمت ( زیر عضله و یا روی عضله ) قرار بگیرد . پروتز های استاندارد ، هیچگونه آسیبی به بافت سینه وارد نمی کند .

آیا پروتز سینه منجر به سرطان سینه می شود ؟

این سوال یکی از رایج ترین سوالات مراجعه کنندگان می باشد . در صورتی که این سوال علمی نمی باشد و تا کنون مدرک لازمی که مبنی بر اثبات ارتباط میان پروتز سینه و سرطان سینه باشد ، وجود ندارد .

تداخل بین پروتز سینه و شیردهی

اکثر بیمارانی که تا کنون جراحی پروتز سینه داشته اند هیچگونه مشکلی برای شیردهی مشاهده نشده است . همچنین در صورتی که در سینه مادر پروتز سیلیکونی قرار گرفته باشد برای نوزاد هیچگونه آسیبی وارد نمی کند .

در واقع می توان گفت طبق تحقیقاتی که در سال ۲۰۰۰ در انجمن های علمی اروپایی بر روی مادرانی که از پروتز سینه استفاده شده ، صورت گرفت مشخص شد که پروتز سینه هیچگونه تاثیری در روند حاملگی ، رشد جنین و سلامت نوزاد  وجود نداشته .

طول عمر پروتز سینه

پروتز هایی که در حال حاضر مورد استفاده مردم قرار می گیرند یکی  از پیشرفته ترین نوع پروتز می باشند . این پروتز ها از نسل پنجم می باشند که تایید از اروپا و آمریکا دارند .

تنها درصورتی که پروتز پاره شود و یا مواد داخل آن خارج شود نیاز به خارج کردن و تعویض آن ندارد .

عوارض ناشی از پروتز سینه

اگر پروتز سینه نزد جراح سینه خوب قرار گیرد ، آسیب های آن کم می شود . بنابراین برای کاهش عوارض پروتز سینه بهتر است در انتخاب جراح خود نهایت دقت را داشته باشید . از جمله عوارض احتمالی شامل :

ایجاد عفونت

جا به جا شدن پروتز در سینه

تشکیل کپسول در پروتز سینه

شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی، متولد ۱۳۵۱ تهران است. وی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. دکتر حدادی با استفاده از دانش و تجربه فراوان، تعداد بی شماری جراحی زیبایی و پلاستیک انجام داده اند و از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله هستند که در زیر به گوشه ای از فعالیت های ایشان می پردازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *