09213585456 info@drhaddadi.ir
مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

بالا بردن سینه

بالا بردن سینه

بالا بردن سینه و خوش فرمی سینه ها یکی از مواردی می باشد که تمامی بانوان به دنبال آن می باشند . اما پروتز سینه روش مناسبی برای خوش فرم شدن سینه می باشد ؟ آیا پروتز سینه منجر  به سرطان سینه می شود ؟ در ادامه سوالات متداول پروتز سینه پاسخ داده می شود .

بالا بردن سینه

بالا بردن سینه

پروتز سینه

پروتز ها  یکی از روش های مناسب برای بالا بردن سینه می باشند که با توجه به درخواست بیمار و نظر پزشک مشخص می شود که در کدام قسمت ( زیر عضله و یا روی عضله ) قرار بگیرد . پروتز های استاندارد ، هیچگونه آسیبی به بافت سینه وارد نمی کند .

آیا پروتز سینه منجر به سرطان سینه می شود ؟

این سوال یکی از رایج ترین سوالات مراجعه کنندگان می باشد . در صورتی که این سوال علمی نمی باشد و تا کنون مدرک لازمی که مبنی بر اثبات ارتباط میان پروتز سینه و سرطان سینه باشد ، وجود ندارد .

تداخل بین پروتز سینه و شیردهی

اکثر بیمارانی که تا کنون جراحی پروتز سینه داشته اند هیچگونه مشکلی برای شیردهی مشاهده نشده است . همچنین در صورتی که در سینه مادر پروتز سیلیکونی قرار گرفته باشد برای نوزاد هیچگونه آسیبی وارد نمی کند .

در واقع می توان گفت طبق تحقیقاتی که در سال 2000 در انجمن های علمی اروپایی بر روی مادرانی که از پروتز سینه استفاده شده ، صورت گرفت مشخص شد که پروتز سینه هیچگونه تاثیری در روند حاملگی ، رشد جنین و سلامت نوزاد  وجود نداشته .

طول عمر پروتز سینه

پروتز هایی که در حال حاضر مورد استفاده مردم قرار می گیرند یکی  از پیشرفته ترین نوع پروتز می باشند . این پروتز ها از نسل پنجم می باشند که تایید از اروپا و آمریکا دارند .

تنها درصورتی که پروتز پاره شود و یا مواد داخل آن خارج شود نیاز به خارج کردن و تعویض آن ندارد .

عوارض ناشی از پروتز سینه

اگر پروتز سینه نزد جراح سینه خوب قرار گیرد ، آسیب های آن کم می شود . بنابراین برای کاهش عوارض پروتز سینه بهتر است در انتخاب جراح خود نهایت دقت را داشته باشید . از جمله عوارض احتمالی شامل :

ایجاد عفونت

جا به جا شدن پروتز در سینه

تشکیل کپسول در پروتز سینه

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 5 =

تماس با پزشک