ماموپلاستی و لیفت سینه

ماموپلاستی و لیفت سینه

جراحی ماموپلاستی که برای کوچک کردن سینه های بزرگ کاربرد دارد بسیاری از مشکلات ظاهری و تناسب اندام افراد را برطرف می نماید . جراحی  ماموپلاستی یا کوچک کردن سینه که منحصرا برای خانم ها در نظر گرفته شده است، مشکلات قرینگی و بزرگی سایز سینه را با نتایج بسیار ایده آلی بر طرف خواهد کرد.

این جراحی برای افرادی که از داشتن سینه های بزرگ خسته و ناراحت هستند مناسب می باشد ، بزرگی سینه علاوه بر تخریب اندام و مشکلات ظاهری می تواند مشکلاتی نظیر گردن درد و احساس خستگی را در فرد ایجاد نماید.

ماموپلاستی چگونه انجام می شود ؟

این جراحی نیاز به بی هوشی عمومی فرد داشته و نیاز به یک کلینیک و یا بیمارستان مجهز دارد تا از آخرین امکانات جراحی برخوردار باشد ، جراح و متخصص زیبایی با توجه به نیاز سینه ها میزان تقارن و بزرگی سینه را در نظر خواهد گرفت و بعد از انجام آزمایشات لازم در روز جراحی ،  اقدامات لازم در خصوص تغییرات مورد نیاز سینه را انجام خواهد داد.

ماموپلاستی

طی جراحی زیبایی سینه ( ماموپلاستی یا کوچک کردن سینه ) جراح با برداشتن پوست و بافت اضافی سینه که البته مستلزم ایجاد برش در هاله و یا زیر سینه خواهد بود سایز سینه را به طور چشمگیری کاهش خواهد داد ، به کمک این جراحی ، سینه ها فرم بهتر و زیبا تری می گیرند و البته در بسیاری از موارد این جراحی با لیفت مناسب سینه همراه است ، البته می توان جراحی لیفت سینه را نیز به صورت هم زمان انجام داد . کاهش سایز سینه ها بدون جراحی با افتادگی سینه همراه خواهد بود که ظاهر زیبایی نخواهد داشت.

به طور کلی جراحی ماموپلاستی به افراد زیر توصیه می شود :

۱- خانم هایی که سینه های بزرگ دارند

۲- خانم هایی که سینه های غیر قرینه دارند .

۳- خانم هایی که سینه های متفاوت و نا هم سان دارند .

۴- سایر موارد…

Call Now Button