تزریق چربی در سینه

تزریق چربی در سینه

از عوارض شیردهی و کاهش وزن های شدید می توان به افتادگی و شل شدگی پوست سینه اشاره کرد همچنین عوامل دیگری مانند افزایش سن و جاذبه زمین در بروز این عارضه دخیل هستند که این امر موجب شده است سینه ها فرم زیبایی نداشته باشند و از حجم آن ها کاسته شود که با تزریق چربی در سینه ها که یک روش بسیار ایمن و کم تهاجمی است می تواند این مشکل را برطرف نمود و فرم و ظاهر زیبایی را در سینه ها ایجاد کرد.

تزریق چربی در سینه

تزریق چربی در سینه

برای هیچ خانمی افتادگی و کاهش حجم سینه ها خوشایند نیست و می تواند موجب کاهش اعتماد بنفس و تناسب اندام آن ها شود که روش هایی برای ایجاد فرم زیبا در سینه ها ارائه شده است. با تزریق چربی در سینه و پروتز سینه می توان فرم بسیار زیبایی را در سینه ها ایجاد نمود . پروتز سینه یک روش دائمی برای بزرگ کردن و افزایش سایز سینه ها است اما تزریق چربی یک روش موقتی می باشد.

تزریق چربی برای جلوگیری از شل شدگی بیشتر بافت سینه ها و افتادگی های شدید بسیار توصیه می شود. تزریق چربی برای خانم هایی است که علاقه ای به عمل پروتز سینه ندارند و یا از انجام این جراحی واهمه دارند گزینه مناسبی می باشد . لازم به ذکر است که تزریق چربی در سینه ها به میزان زیادی سایز سینه ها را بزرگ نمی کند و حداکثر یک سایز سینه ها را بزرگ می کند و در صورتی که تمایل دارید سینه های شما بسیار بزرگ و حجیم شود باید از جراحی پروتز سینه استفاده نمایید.

میزان چربی مورد نیاز برای تزریق در سینه ها به عواملی مانند پوست و میزان شل شدگی بستگی دارد . در صورتی که تزریق چربی در سینه ها به درستی انجام شود یک راه بسیار موفق و نتیجه بخش برای برجسته کردن سینه ها است.

تزریق چربی در سینه چگونه انجام می شود؟

چربی های مورد نیاز از نواحی از بدن که چربی هایی با استحکام بالاتری دارند با انجام لیپوساکشن و یا لیپوماتیک بیرون کشیده می شوند و چربی های استخراج شده بدون اینکه آسیبی به بافت آن ها وارد شود در بافت سینه تزریق می شود.

کاندیدای مناسب برای تزریق چربی در سینه

تمامی زنانی که خواستار بزرگ کردن و حجیم کردن سینه های خود هستند و نمی خواهند از انواع پروتز های سینه استفاده کنند تزریق چربی گزینه بسیار مناسبی برای افزایش حجم سینه های آن ها می باشد.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

برخی از خدمات شهریار حدادی :

با انجام خدمات :

جراحی بینی

لاغری و پیکرتراشی : ( لیپوماتیک ، ابدومینوپلاستی و….

جراحی سینه ( لیفت سینه ، پروتز سینه ، ژنیکوماستی و…

 

Call Now Button