چه سنی برای جراحی پروتز سینه مناسب می باشد؟

چه سنی برای جراحی پروتز سینه مناسب می باشد؟

امروزه خانم های  بسیار زیادی برای بهتر شدن شکل ظاهری سینه های خود و تناسب اندام خود خواستار جراحی پروتز سینه می باشند. برخی از افراد تصور می کنند این جراحی تنها با هدف بزرگ شدن و حجیم نمودن بافت سینه ها انجام می گیرد در صورتی که از این جراحی برای برطرف نمودن و اصلاح ایرادات سینه مانند قرینه نبودن سینه ها با یکدیگر و دفرمیته بودن سینه ها بطور مادرزادی مورد استفاده قرار می گیرد.برخی از مراجعین دکتر شهریار حداد فوق تخصص جراحی پلاستیک کمتر از ۱۸ سال سن دارند و خواستار جراحی پروتز سینه می باشند و این سوال را مطرح می کنند که چه سنی برای جراحی پروتز سینه مناسب می باشد و آیا می توان در سن کمتر از ۱۸ سال برای بزرگ کرن و حجیم نمودن بافت سینه ها جراحی پروتز را انجام داد؟

جراحی پروتز سینه

جراحی پروتز سینه یک عمل تهاجمی می باشد در این جراحی برای جایگذاری پروتز در بافت سینه توسط جراح شکافی ایجاد می شود. قبل از انجام جراحی پروتز سینه دکتر شهریار حدادی مشاوره های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار می دهند و در صورتی که این جراحی برای شما مناسب باشد، جراحی پروتز سینه برای بهتر شدن شکل ظاهری سینه ها و حجیم نمودن آن ها انجام می گیرد.

در جراحی پروتز سینه از دو نوع پروتز سلیکونی و سالینی استفاده می شود که پروتز های سالینی طبق استاندارد سازمان غذا و داروی آمریکا ( FDA) برای افراد بالای ۱۸ سال مورد استفاده قرار می گیرد و پروتز های سیلیکونی که از ژل سیلیکون ساخته شده اند طبق استاندارد سازمان غذا داروی آمریکا برای افراد بالای ۲۲ سال مورد استفاده قرار می گیرد.

در جراحی پروتز سینه پارامتر هایی وجود دارد که می تواند در گرفتن بهترین نتیجه از این جراحی دخیل باشد بعنوان مثال برای انجام جراحی پروتز سینه فرد باید به بلوغ فکری و جسمی رسیده باشد و انتظار واقع بینانه تری از این جراحی داشته باشد. در جراحی پروتز سینه بلوغ جسمی بسیار اهمیت دارد در صورتی که بافت سینه ها در حال رشد باشد و عمل جراحی پروتز سینه بروی آن ها انجام گیرد ممکن است رشد سینه ها با اختلال مواجه شود و مشکلی در شکل آن ها ایجاد شود. بطور کل جراحی پروتز سینه برای افراد بالای ۱۸ سال انجام می شود زیرا قبل از این سن می تواند عوارضی را به همراه آورد.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

برخی از خدمات شهریار حدادی :

با انجام خدمات :

جراحی بینی

لاغری و پیکرتراشی : ( لیپوماتیک ، ابدومینوپلاستی و….

جراحی سینه ( لیفت سینه ، پروتز سینه ، ژنیکوماستی و…

ارسال پاسخ

چهار × 5 =