هر آنچه که در خصوص پروتز سینه باید بدانید

هر آنچه که در خصوص پروتز سینه باید بدانید

 در این مقاله توضیحاتی در رابطه با هر آنچه که در خصوص پروتز سینه باید بدانید داده می شود تا در این زمینه اطلاعات لازم را بدست آورید.

پروتز سینه

انتخاب جراح

اولین نکته ای که باید در جراحی پروتز سینه رعایت کنید انتخاب جراح می باشد، دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک در جراحی پروتز سینه دارای تجربه و مهارت بالایی هستند و در این زمینه می توانند مشاوره های لازم را در اختیار شما قرار دهند. در صورتی که در انتخاب جراح پروتز سینه خود دقت نمایید انجام این جراحی می تواند عوارضی را به همراه آورد.

پروتز سینه چیست؟

در جراحی پروتز سینه با استفاده از پروتز های آب نمکی و پروتز های سیلیکونی فرم زیبایی را در سینه ها بوجود می آورند.

در پروتز سینه از دونوع پروتز های سیلیکونی و آب نمکی استفاده می شود که با توجه به بافت سینه یکی از این دو نوع با تایید پزشک برای حجیم سازی سینه ها انتخاب می شود. پروتز های سیلیکونی برای تمامی افراد مناسب است این نوع از پروتزها دارای ژل سیلیکون می باشند. پروتز های آب نمکی برای افرادی که سینه های بسیار کوچکی دارند مناسب نیست.

ماندگاری پروتز سینه بالا می باشد و توصیه می شود که پس از سن 18 سالگی این جراحی صورت گیرد. بسیاری از افراد در زمان مشاوره این سوال را مطرح می کنند که آیا پروتز سینه مانع از شیر دهی می شود یا خیر؟

که در پاسخ به این سوال دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک می فرمایند پروتز سینه مانع از شیر دهی نمی شود اما بهتر است این جراحی بعد از دوران بارداری و شیردهی انجام شود.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

برخی از خدمات شهریار حدادی :

با انجام خدمات :

جراحی بینی

لاغری و پیکرتراشی : ( لیپوماتیک ، ابدومینوپلاستی و….

جراحی سینه ( لیفت سینه ، پروتز سینه ، ژنیکوماستی و…

ارسال پاسخ