مزایا و معایب تزریق چربی در سینه با پروتز سینه

مزایا و معایب تزریق چربی در سینه با پروتز سینه

بسیاری از خانم ها خواستار حجیم نمودن بافت سینه های خود هستند که با تزریق چربی در سینه یا پروتز سینه می توان به خواسته خود دسترسی پیدا کنند و فرم و ظاهر زیبایی را در سینه های خود ایجاد نمایند استفاده از این دو روش نسبت به یکدیگر دارای مزایا و معایبی هستند که در ابتدا در این مقاله توضیح کوتاهی در خصوص پروتز سینه و تزریق چربی در سینه ها داده می شود و پس از آن به بررسی مزایا و معایب تزریق چربی در سینه با پروتز سینه می پردازیم تا در این زمینه شما اطلاعات لازم را بدست آورید و با آگاهی کافی اقدام به انجام تزریق چربی در سینه یا پروتز سینه بگیرید.

تزریق چربی

پروتز سینه

یک از روش های حجیم کردن و بزرگ کردن بافت سینه ها پروتز سینه است که با استفاده از این روش می توان تنها در یک جلسه فرم زیبایی را در سینه ها ایجاد نمایید. برای انجام این جراحی برش هایی برای جایگذاری پروتز در بافت سینه ایجاد می شوند که دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک قبل از انجام این جراحی در زمان مشاوره در رابطه با انواع پروتز سینه و نحوه ایجاد برش لازم مشاوره های لازم را در اختیار شما عزیران قرار می دهند.

تزریق چربی در سینه

یکی دیگر ازروش های حجیم کردن سینه ها تزریق چربی در سینه است در این روش تنها یک سایز سینه ها بزرگ می شوند و برای خانم هایی که سینه های کوچکی دارند و می خواهند که سینه هایشان بسیار حجیم شود مناسب نیست. چربی مورد نیاز برای تزریق در سینه ها از سایر نواحی بدن مانند شکم، پهلو و باسن گرفته می شود و بعد از پاکسازی در سینه ها تزریق می شود.

مزایای تزریق چربی نسبت به پروتز سینه

با استفاده از این روش دیگر فرد یک جسم خارجی یا پروتز در سینه های خود احساس نمی کند.
از آنجایی که چربی استخراج شده برای تزریق در سینه ها بافت طبیعی خود فرد است احتمال بروز عوارض احتمالی در این روش بسیار کم است.
می توان از نواحی مانند بازو ها و پهلو چربی مورد نیاز را استخراج کرد در نتیجه فرم زیبایی در این نواحی ایجاد می شود.
در این روش به هیچ عنوان احتمالی مانند ایجاد کپسول، سوراخ شدن یا خالی شدن بافت چربی وجود ندارد در صورتی که درپروتز سینه این احتمال ها وجود دارد.

معایب تزریق چربی در مقایسه با روش پروتز سینه

این روش برای افرادی که می خواهند سینه های خود را بسیار حجیم کنند مناسب نیست زیرا تنها یک سایز با استفاده ازاین روش می توان سینه ها را حجیم کرد.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

برخی از خدمات شهریار حدادی :

با انجام خدمات :

جراحی بینی

لاغری و پیکرتراشی : ( لیپوماتیک ، ابدومینوپلاستی و….

جراحی سینه ( لیفت سینه ، پروتز سینه ، ژنیکوماستی و…

ارسال پاسخ