مراقبت بعد از لیفت صورت

مراقبت بعد از لیفت صورت

بعد از جراحی لیفت صورت باید مراقبت های لازم صورت گیرد تا بهترین نتیجه از این جراحی دریافت شود در ابتدا در این قسمت توضیح کوتاهی در رابطه با جراحی لیفت صورت داده می شود و پس از آن مراقبت های بعد از لیفت صورت را بیان می کنیم تا با رعایت تمامی این نکات مطلوب ترین نتیجه را از جراحی لیفت صورت خود دریافت نمایید.

لیفت صورت

پوست صورت قابلیت ارتجاعی و استحکام خود را بدلیل افزایش سن و کاهش قدرت عضلات از دست می دهد و در نتیجه این امر موجب می شود که پوست صورت حالت افتاده و آویزانی پیدا کند و چین و چروک هایی بروی پوست صورت ایجاد شود که با استفاده از روش جراحی لیفت صورت می توان باعث بهبود این وضعیت شد و ظاهر زیبایی را در پوست صورت ایجاد نمود. در جراحی لیفت صورت از روش های مختلفی مانند لیفت صورت کلاسیک و مینی لیفت استفاده می شود که با توجه به میزان شل شدگی و افتادگی پوست یکی از این روش ها انتخاب می شود برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه و نحوه انجام این جراحی می توانید به مقاله جراحی لیفت صورت مراجعه نمایید.

مراقبت بعد از لیفت صورت

مراقبت بعد از لیفت صورت

اقدامات لازم بعد از جراحی لیفت صورت

بعد از جراحی لیفت صورت همانند سایر جراحی ها نیاز است که استراحت کافی داشته باشید یکی از مواردی که در هنگام استراحت باید رعایت کنید قرار دادن سر بالاتر از حد معمول است زیرا با لا قرار گرفتن سر بالا تر از سطح بدن در کاهش تورم بعد از جراحی بسیار تاثیر می گذارد .

بعد از جراحی لیفت صورت مصرف نمک را در مواد غذایی محدود کنید زیرا در کاهش تورم و کاهش احتمال تجمع مایع بسیار تاثیر گذار است. دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک توصیه می کنند به منظور کاهش تورم و کبودی بعد از جراحی لیفت صورت از آب آناناس تازه استفاده نمایید زیرا آب آناناس بدلیل غنی بودن از ویتامین ث و بروملین موجب کاهش تورم و کبودی می شود.

پس از جراحی لیفت صورت دکتر شریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک داروهایی را تجویز می نمایند که باید بطور مرتب مصرف شود.

مصرف برخی از داروها مانند آسپرین بعد از جراحی لیفت صورت باید قطع گردد.

بعد از جراحی لیفت صورت به آرامی شروع به راه رفتن نمایید. زیرا با راه نرفتن و کم تحرکی بعد از جراحی لیفت صورت احتمال بروز آمبولی افزایش می یابد.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

برخی از خدمات شهریار حدادی :

با انجام خدمات :

جراحی بینی

لاغری و پیکرتراشی : ( لیپوماتیک ، ابدومینوپلاستی و….

جراحی سینه ( لیفت سینه ، پروتز سینه ، ژنیکوماستی و…

ارسال پاسخ