مراقبت بعد ازلیپوماتیک

مراقبت بعد ازلیپوماتیک

بعد از انجام لیپوماتیک رعایت برخی از اقدامات الزامی است که درزیر به بیان آن می پردازیم:

یکی از مزیت های لیپوماتیک کوتاه بودن دوران نقاهت است که در این مدت توصیه می شود از گن استفاده شود در ادامه مطلب در رابطه با اهمیت گن لیپوماتیک توضیحاتی داده شده است. دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک می فرمایند استفاده از گن لیپوماتیک به مدت 3 هفته برای دریافت نتیجه نهایی الزامی است.

مراقبت بعد از لیپوماتیک

مراقبت بعد از لیپوماتیک

بطور مرتب باید داروهای تجویز شده توسط پزشک مصرف شود زیرا مصرف به موقع و مرتب این داروها در تسریع بهبودی بیمار بسیار تاثیر گذار است.
برای کاهش ورم بعد از لیپوماتیک مصرف نمک را به حداقل برسانید.

مصرف دخانیات و الکل تا 2 هفته بعد از لیپوماتیک ممنوع است.

از انجام دادن ورزش های سنگین بعد از لیپوماتیک در هفته های اول باید خودداری شود.

استحمام بعد از لیپوماتیک

برای خارج شدن مایعات استفاده شده قبل از لیپوماتیک و همچنین خارج شدن چربی ها و خون آبه ها در روزهای اولیه باید نواحی مورد نظر را ماساژداد. در هنگام استحمام کردن می توانید با ماساژدادن این نواحی به سمت پایین زیر دوش آب ولرم به خارج کردن این مایعات و خون آبه ها کمک نمایید. در هنگام استحمام برای جلوگیری از بروز عفونت شکاف های ایجاد شده، می توانید این نواحی را به آرامی شستشو دهید.

اهمیت گن بعد ازلیپوماتیک

بعد از انجام لیپوماتیک همان طور که  در قسمت قبل گفته شده بود باید تمامی مراقبت ها رعایت شود تا بهترین نتیجه از این جراحی دریافت شود در صورتی که بعد از لیپوماتیک فردی به پوشیدن مدام گن، طرز نشستن و خوابیدن اهمیت کافی ندهد پاسخ دلخواه خود را از روش لیپوماتیک دریافت نمی کند. پوشیدن گن بعد از لیپوماتیک از مواردی می باشد که باید بطور کامل رعایت شود زیرا باعث می شود چین خوردگی های پوست کم شود و روند بهبودی سریعتر صورت گیرد و به نتیجه دلخواه خود دست یابی نمایید.

بعد از انجام لیپوماتیک برای پیوند خوردن ماهیچه به پوست به زمان نیاز است که با استفاده از گن لیپوماتیک این مدت زمان کاهش می یابد و سریعتر ماهیچه به پوست پیوند می خورد. گن لیپوماتک با وارد کردن فشار به لایه زیرین پوست موجب تخلیه ترشحات اضافه می شود. از میزان التهاب های احتمالی و بوجود آمدن سلولیت در صورت استفاده از گن لیپوماتیک کاسته می شود.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

برخی از خدمات شهریار حدادی :

با انجام خدمات :

جراحی بینی

لاغری و پیکرتراشی : ( لیپوماتیک ، ابدومینوپلاستی و….

جراحی سینه ( لیفت سینه ، پروتز سینه ، ژنیکوماستی و…

ارسال پاسخ