لیفت بازو

لیفت بازو

لیفت بازو یا براکیوپلاستی عمل جراحی است که به منظور برداشتن چربی و پوست اضافه بازو انجام می شود تا بازو خوش تراش تر و خوش فرم تر شود. لیفت بازو در افرادی بسیار کاربرد دارد که پوست ناحیه بازوی آن ها به موزات بالا رفتن سن شل و افتاده می شود. برش های عمل جراحی لیفت بازو از ارنج تا زیر بغل ایجاد می شود و در برخی موارد تا کنار قفسه سینه نیز امتداد می یابد. لیفت بازو در افرادی که مزن قابل توجهی از دست داده اند بسیار کمک کننده است. در بعضی موارد برای تخلیه چربی اضافی بازو لیپوساکشن به تنهایی یا در کنار لیفت بازو انجام می شود.

لیفت بازو

مزایای لیفت بازو

  • کوچک کردن و خوش فرم تر شدن بازو با برداشتن چربی و پوست اضافه بازو
  • روند پیرشدن بیشتر و افتادگی پوست اضافی بازو را متوقف می‌کند.
  • افزایش اعتماد به نفس و بهبود ظاهری
  • به شما امکان می‌دهد که بتوانید لباس‌های آستین کوتاه بدون شرمساری از ظاهر ناخوشایند بازوها را به راحتی بپوشید

جراحی لیفت بازو

در جراحی لیفت بازو که به منظور کوچک کردن بازو انجام می شود معمولاً پوست اضافی از طریق برشی برداشته می‌شود که در امتداد بخش داخلی بالای بازو ایجاد می‌شود و غالباً تا زیر بغل کشیده می‌شود.

در جراحی لیفت بازو دکتر شهریار حدادی با توجه به محل و مقدار پوست اضافی برش را در سمت داخلی بازو یا پشت بازو ایجاد می‌کنند. این برش معمولاً از زیربغل تا بالای آرنج امتداد دارد.

جراحی لیفت بازو به دو طریق اصلی لیفت وسیع و سنتی انجام می شود.

در جراحی لیفت بازو به روش وسیع برش از بازو رو به پایین به سمت بدن امتداد دارد تا جراح بتواند بافت چربی و پوست شل را در راستای دیواره قفسه سینه بردارد.

در جراحی لیفت بازو به روش سنتی برش در زیر بازو ایجاد می شود و جراح از این طریق می تواند بخش های بزرگتری از پوست افتاده و بافت اضافی چربی را بردارد.

در جراحی لیفت بازو پوست افتاده پس از ایجاد برش کشیده و سفت می شود و پوست اضافی بریده می شود، بافت نگهدارنده زیرین کشیده و پوست باقیمانده در جای مناسب با زدن بخیه‌های داخلی شکل داده می‌شود.در این جراحی تعداد بخیه ها زیاد است تا پوست در جای مورد نظر باقی بماند و انحنای دلخواه ایجاد شود.

این عمل را می‌توانید با سایر عمل‌هایی که معمولاً برای فرم‌دهی بدن انجام می‌گیرد، مانند لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی به صورت همزمان انجام دهید تا اندام زیباتر و ظاهر جذاب‌تری داشته باشید.

منتظر نظرات وپیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک

 

ارسال پاسخ

چهار × چهار =

Call Now Button