لیفت ابرو

لیفت ابرو

لیفت ابرو یکی از روش های جوان سازی پوست صورت و پیشانی است . در این روش چین و چروک پیشانی صاف می شود و ابروها شکل مناسبی می گیرند و لیفت داده می شوند. بافزایش سن و به مرور زمان پوست صورت می افتد. این اصل در مورد گونه ها، گردن و همچنین ابرو وپیشانی نیز صدق می کند. لیفت اندوسکوپی ابرو یک روش مدرن برای لیف ابرو است که هدف از این لیفت اصلاح نشانه های پیری پیشانی و ابرو و بازگرداندن آن ها به سمت بالاتر و طبیعی تر است.

لیفت ابرو

افراد مناسب برای لیفت ابرو

هیچ نشانه ای از چین و چروک و پیری پوست بروی پیشانی جوان مشاهده نمی شود. در حالت عادی ابروها باید کمی بالاتر باشند و دنباله ابرو از بخش داخلی باید بالاتر قرار بگیرد و نباید بین ابروها اخم باشد و پیشانی باید صاف باشد.

افتادن چندین چین افقی در پیشانی ، چین های عمودی در بین دو ابرو و ابروهایی که به سمت پایین کشیده شده اند و قوس زیبایی ندارند و باعث ایجاد ظاهر پوست اضافی بروی پلک ها شده اند از جمله نشانه های پیرشدن پیشانی و ابرو هستند که نیاز به لیفت ابرو و پیشانی دارند.

رابطه لیفت ابرو و عمل زیبایی پلک (بلفاروپلاستی)

افتادگی و پیری ابرو معمولا با پیری پلک همزمان با هم روی می دهند که این مسئله نشانه های پیری را در چهره افراد بوجود می آورند. جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی) و لیفت ابرو همراه باهم و بصورت همزمان می تواند نتیجه بهتری برای افراد در جهت زیبا سازی و جوان سازی پوست به همراه بیاورد.

لیف اندوسکوپی ابرو

این روش روش پیشرفته ای برای لیفت ابرو و پیشانی است که با حداقل برش در قسمت پیشانی انجام می شود و ریسک کمتری دارد ومدت زمان نقاهت در این روش کمتر است.

برش برای لیفت ابرو

تمامی روش های جراحی برای لیفت ابرو و پیشانی با برش همراه هستند که موجب ایجاد زخم در آن نواحی می شوند. این نقش جراح فوق تخصص پلاستیک است  تا این برش ها را در قسمتی ایجاد کنند که قابل دید نباشد و بخیه ها را با دقت انجام دهد تا ظاهر زخم های ایجاد شده در نتیجه این جراحی به حداقل برساند.

مراقبت بعد از لیفت ابرو

پس از جراحی توصیه می شود که در خانه استراحت کنید و از انجام دادن فعالیت های سنگین و خم کردن سر به سمت پایین خودداری کنید. می توانید فعالیت های سبک مانند مطالعه کردن، درست کردن غذا و تماشای تلویزیون را انجام دهید. دکتر شهریار حدادی ۲-۱ روز پس از جراحی شما را ویزیت می کند تا پانسمان را بردارد و بهبودی را مشاهده کند. در طول این مدت تورم و کبودی در اطراف چشم دیده می شود.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

 

ارسال پاسخ

17 − 10 =

Call Now Button