لیفت آندوسکوپی ابرو

لیفت آندوسکوپی ابرو

با افزایش سن، تمامی عضلات و بافت های صورت، شل و افتاده می شود. در نتیجه چین و چروک هایی در صورت ظاهر می شود که فرد به رفع آن، تمایل نشان می دهد.

لیفت آندوسکوپی ابرو

لیفت آندوسکوپی ابرو

لیفت آندوسکوپی ابرو از روش های بی خطر و پیشرفته نسبت به جراحی باز می باشد. به منظور رفع علائم و نشانه های پیری بسیار موثر می باشد. باید گفت که در همه عمل ها و جراحی ها، زخم و کبودی حاصل می شود، اما یک متخصص و جراح خبره و باتجربه، باید برش ها را در قسمتی ایجاد کند که دیده نشود و ظاهر فرد را زشت جلوه ننماید. جراح برش را در قسمت رویش مو ایجاد می کند، این یک روشی است که نیازی به تراشیدن موی سر در آن نیست. بعد از برش جراح دوربین را در انتهای یک سیم فنری وارد می کند و ابزارهای مهم را به منظور رفع عضلات شل و اضافی استفاده می کند تا ظاهر فرد جوان و زیبا جلوه نماید. این روش نتایج موفق و ایده آلی را به دنبال دارد و از عوارض جانبی کمتری نسبت به عمل های دیگر برخوردار می باشد. بعد از جراحی فرد به مدت ۲ تا ۴ روز توانایی انجام فعالیت های روزمره را نخواهد داشت و بهتر آن است که تا جذب بخیه یا محکم شدن پیچ صبر نماید. وجود کبودی و زخم دور چشم بعد از لیفت ابرو نگران کننده نمی باشد و با مرور زمان رفع می شود. فقط از حرکت یا ماساژ نمودن ابروها باید اجتناب شود تا منجر به بازگشت عارضه نشود.

چه افرادی کاندیدای مناسب لیفت ابرو با آندوسکوپی می باشند؟

  • افرادی که در سطح پیشانی چین و چروک زیادی دارا باشند.
  • افرادی که دور چشم یا بالای چشم پوست زائد و اضافی داشته باشند.
  • افرادی که ابروهای افتاده و شل دارند.

یکی از مزایای مهم لیفت ابرو با آندوسکوپی در مقابل جراحی باز، طول برش ها می باشد. درحالی که در روش باز یا کرونال، برش در بالای سر تا امتداد دو گوش کشیده می شود. روش آندوسکوپی نیاز به۴ تا ۵ برش کوچک و ظریف دارد که هر کدام  ۲ سانتی متر طول دارد. زخم ها در قسمت رویش مو یا شقیقه ها  پنهان می شوند. این زخم ها به سرعت خوب می شوند و با رشد سریع موها پوشیده خواهند شد. چون مو در هنگام جراحی تراشیده نمی شود پس طاسی سر بعد از جراحی برای فرد به همراه ندارد.

شایان ذکر است که هزینه لیفت ابرو با آندوسکوپی متفاوت می باشد و بسته به تجهیزاتی است که پزشک در حین جراحی از آن استفاده می کند.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

برخی از خدمات شهریار حدادی :

با انجام خدمات :

جراحی بینی

لاغری و پیکرتراشی : ( لیپوماتیک ، ابدومینوپلاستی و….

جراحی سینه ( لیفت سینه ، پروتز سینه ، ژنیکوماستی و…

ارسال پاسخ

هشت + نوزده =