سوالات متداول پروتز سینه

سوالات متداول پروتز سینه

سوالات متداول پروتز سینه

سوالات متداول پروتز سینه

سوالات متداول پروتز سینه

آیا جراحی پروتز سینه مانع از شیر دهی نمی شود؟

بسیاری از خانم ها که خواستار جراحی پروتز سینه می باشند معمولا این سوال را مطرح می کنند که آیا پس از پروتز سینه امکان شیر دهی وجود دارد و پروتز مانع ازشیر دهی نمی شود که در پاسخ به این سوال دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک و یکی از بهترین جراحان پروتز سینه می فرمایند به هیچ وجه این جراحی مانع از شیر دهی نمی شود زیرا پروتز سینه باعث مسدود شدن عروق شیردهی نخواهد شد.

چند نوع پروتز سینه وجود دارد و کدام یک بهترین گزینه می باشد؟

به طور کل پروتز سینه به دو دسته پروتز سیلیکونی و پروتز آب نمکی تقسیم می شود که پروتز های سیلیکونی نسبت به پروتز های آب نمکی بیشتر به بافت طبیعی سینه ها شباهت دارند. در صورتی که تمایل دارید سینه های شما بیش از حد طبیعی بزرگ و حجیم شود می توانید از پروتز های آب نمکی استفاده نمایید البته نظر و تایید پزشک در انتخاب نوع پروتز بسیار تاثیر گذار می باشد

آیا پروتز سینه عوارضی دارد؟

در صورتی که پس از جراحی مراقبت های لازم به خوبی انجام نشود می تواند این جراحی عوارضی را به همراه داشته باشد ممکن است در اثر وارد شدن ضربه بسیار سنگین پروتز پاره شود که در نتیجه نیاز به عمل جراحی مجدد دارد همچنین در برخی موارد ممکن است انقباض کپسولی رخ دهد که در این صورت نیاز به جراحی مجدد می باشد که البته احتمال اتفاق این عارضه بسیار نادر می باشد.

آیا در کنار جراحی پروتز سینه می توان همزمان جراحی لیفت سینه انجام داد؟

بله در صورتی که سینه های شما حالت افتاده و آویزان پیدا کرده است می توان همزمان با جراحی پروتز سینه عمل لیفت سینه را هم نیز انجام دهید و به فرم زیبایی در سینه های خود دستیابی نمایید.

در چه صورت می توان پروتز سینه را تعویض نمود؟

در صورتی که ضربه بسیار شدیدی به پروتز وارد شود و پروتز پاره شود باید پروتز تعویض گردد.

در جراحی پروتز سینه چه نوع پروتزی استفاده می شود؟

پروتز سیلکونی و سالینی از انواع پروتز هایی می باشند که در جراحی پروتز سینه مورد استفاده قرار می گیرد برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله پروتز سینه مراجعه نمایید .

ارسال پاسخ

شانزده − 5 =