سوالات رایج پروتز سینه و تزریق چربی در سینه

سوالات رایج پروتز سینه و تزریق چربی در سینه

پروتز سینه و تزریق چربی در سینه هردو از روش های بزرگ کردن سینه ها می باشند، که انتخاب هریک از این روش ها بستگی به نظر خود شخص و میزان برجستگی مورد نیاز دارد در صورتی که فرد بخواهد سینه های خود را بصورت دائمی بسیار بزرگ و حجیم کند بهترین گزینه پروتز سینه می باشد و در صورتی که فرد بخواهد سینه های خود را بصورت موقتی فقط یک سایز بزرگ کند مناسب ترین روش تزریق چربی می باشد. سوالات متداولی از دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک در رابطه با تزریق چربی در سینه ها و پروتز سینه پرسیده می شود که در این قسمت این سوالات رامطرح می کنیم تا پاسخ آن را دریافت نمایید.

سوالات رایج پروتز سینه و تزریق چربی در سینه

سوالات رایج پروتز سینه و تزریق چربی در سینه

نحوه تزریق چربی در سینه چگونه می باشد؟

یکی ازسوالاتی که از دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک پرسیده می شود نحوه چگونگی کار تزریق چربی می باشد و اینکه چربی های مورد نیاز از کدام نواحی بدن گرفته می شود؟

دکتر شهریار حدادی در پاسخ به این سوال می فرمایند: تزریق چربی در سینه ها یک روش کم تهاجمی می باشد که بصورت سرپایی انجام می شود در این روش چربی مورد نیاز معمولا از شکم و پهلو گرفته می شود و بعد از تصفیه در بافت سینه تزریق می شود مدت زمان مورد نیار برای خارج کردن چربی  و تصفیه آن ها بستگی به میزان چربی مورد نیاز برای تزریق در سینه ها دارد اما بطور معمول تزریق چربی در سینه بین ۲ تا ۳ ساعت زمان نیاز دارد.

 با تزریق چربی در سینه چه اندازه تغییر سایز در سینه ها ایجاد می شود؟

با تزریق چربی سینه ها بسیار حجیم و بزرگ نمی شوند و تغییر سایز اندکی مشاهده می شود حداکثر با انجام این تزریق یک سایز سینه ها بزرگ می شوند . در صورتی که می خواهید سینه های شما فرم زیبایی بگیرد و حجیم و برجسته شود بهترین گزینه پروتز سینه می باشد.

بعد از گذشت چه مدت نیاز به تزریق مجدد چربی است؟

بدلیل اینکه چربی از خود فرد گرفته می شود بعد از تزریق در سینه ها با گذشت زمان جذب بدن می شود که در نتیجه نیاز به تزریق مجدد چربی است . بطور معمول بعد از گذشت ۶ ماه نیاز به تزریق مجدد چربی است .

با انجام جراحی پروتز سینه مشکلی در شیردهی ایجاد می شود یا خیر؟

از سوالات متداولی که در رابطه با پروتز سینه پرسیده می شود امکان شیر دهی بعد از جراحی پروتز سینه است . دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک در پاسخ به این سوال می فرمایند در مجرای شیردهی مشکلی با قرار گیری پروتز در بافت سینه ها ایجاد نمی شود و مشکلی در شیردهی ایجاد نمی شود . به هیچ عنوان نگران این قضیه نباشید.

در جراحی پروتز سینه چه نوع پروتزی استفاده می شود؟

پروتز سیلکونی و سالینی از انواع پروتز هایی می باشند که در جراحی پروتز سینه مورد استفاده قرار می گیرد برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله پروتز سینه مراجعه نمایید .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

برخی از خدمات شهریار حدادی :

با انجام خدمات :

جراحی بینی

لاغری و پیکرتراشی : ( لیپوماتیک ، ابدومینوپلاستی و….

جراحی سینه ( لیفت سینه ، پروتز سینه ، ژنیکوماستی و…

ارسال پاسخ

3 × یک =