دوره نقاهت بعد از لیفت سینه

دوره نقاهت بعد از لیفت سینه

با افزایش سن تغییرات بسیاری در خود مشاهده خواهیم کرد. یکی از قسمت هایی که به دلایل مختلف از جمله افزایش سن دچار تغییرات می شود، سینه بانوان می باشد. امروزه با انجام عمل جراحی می توان این مشکلات را رفع نمود. اما بسیاری از مردم از دوره نقاهت بعد از لیفت سینه می ترسند . در این مطلب توضیح کلی خواهیم داد.

دوره نقاهت بعد از لیفت سینه

دوره نقاهت بعد از لیفت سینه

لیفت سینه

همانطور که با افزایش سن تغییراتی در چهره شما ایجاد می شود، پوست شما به ناچار شروع به از دست دادن مقدار زیادی از کشش طبیعی خود می کند. با این روند آهسته و طبیعی، ظاهر سینه های شما شروع به تغییر می کند. اگر سینه کوچکتر داشته باشید، ممکن است تغییرات ظریف تر باشد، و باعث می شود. با این حال، اگر سینه های بزرگتری داشته باشید، شروع به تظاهرات شدیدتری کردید و تغییرات مهمی در شکل سینه های شما ایجاد می شود. هنگامی که به تصویر خود در آینه نگاه می کنید، چیزی را که می بینید دوست ندارید.

لیفت سینه، می تواند به افزایش اعتماد بنفس شما کمک کند. لیفت سینه به عنوان یک گزینه محبوب و بسیار مناسب برای مادران است که میخواهند در اندام خود تغییراتی ایجاد نمایند و یا زنان که وزن زیادی از دست داده اند و دچار افتادگی در سینه های خود شده اند از جراحان برای ایجاد این تغییرات کمک می کنند .

بنابراین برای انجام مشاوره به یک جراح بسیار با تجربه و ماهر مراجعه نمایید تا بهترین روش برای درمان ژنیکوماستی صورت گیرد. تبحر جراح از اهمیت بالایی برخوردار می باشد بنابراین در انتخاب آن دقت داشته باشید .
راه های ارتباطی با دکتر شهریار حدادی ،
فوق تخصص جراح پلاستیک
شماره تماس : ۰۹۲۱۳۵۸۵۴۵۶
پیج
اینستاگرام دکتر شهریار حدادی

مشاوره قبل از لیفت سینه

اولین قدم که باید در راستای جراحی زیبایی سینه انجام دهید، مشاوره با جراح خواهد بود. جراح در طول این مشاوره یک معاینه کامل از وضعیت شما انجام می دهد تا مطمئن شود که شما یک نامزد خوب برای عمل جراحی هستید. برای زنان بالای ۴۰ سال، این امتحان شامل یک ماموگرافی می شود. بهترین بیماران برای عمل جراحی پستان باید:

  • بیش از ۱۸ سال سن داشته باشید
  • سلامت جسمی و روانی خوبی داشته باشید.
  • در دوره باردار یا شیردهی نباشید
  • برنامه ریزی برای بارداری برنامه ریزی نکنید.
  • در وزن پایدار باشید و برنامه های کاهش وزن بیشتر نداشته باشید.

دوره نقاهت بعد از لیفت سینه

مرحله بهبودی یا همان دوره نقاهت بعد از لیفت سینه کمی برای هر بیمار متفاوت است. مدت زمانی که طول می کشد تا بهبودی کامل شما حاصل شود به شما و نوع جراحی شما بستگی دارد.

بعد از یک هفته می توانید فعالیت های خود را آغاز کنید، اما در نظر داشته باشید که هنوزبرای انجام فعالیت های جسمی پر انرژی و پر تحرک آمادگی کامل ندارید.

استفاده از سوتین مخصوص با نظر پزشک بعد از انجام لیفت سینه یکی دیگر از موارد کاربردی به شمار می آید.

اصولا بعد از گذشت ۲۱ روز شما می توانید فعالیت های معمول خود را انجام دهید اما دقت داشته باشید که برای انجام هرگونه فعالیتی با پزشک خود مشورت نمایید.

سایر نکات برای بهبودی سریع تر

  • استفاده از سینه بند ورزشی مناسب طبق نظر پزشک
  • اجتناب از استعمال دخانیات
  • رژیم غذایی سالم
  • استفاده از ماساژ

نتایج مورد انتظار

فرم و شکل ظاهری سینه بهتر شده و باعث جوان تر دیدده شدن بدن می شود. بعد از جراحی نتیجه فابل مشاهده است. اما نتیجه کامل چند ماه بعد از جراحی نمایان می شود .

متأسفانه هیچ چیز نمی تواند اثرات اجتناب ناپذیر پیری و گرانش را متوقف کند، اما جراحی زیبایی می تواند به شما کمک کند تا پیری را به تعویق بیاندازید .

نتیجه گیری

با انجام لیفت و جراحی سینه، توسط یک جراح پستان خیلی خوب شما می توانید مشکلاتی که باعث افتادگی در سینه هایتان شده است را رفع نمایید و فرم ظاهری خود را بهبود ببخشید . توجه داشته باشید که انتخاب جراح پلاستیک خوب می تواند تاثیر بسیاری در نتیجه جراحی شما بگذارد.

سایر مطالب

جراحی پروتز سینه

کوچک کردن سینه

لیفت سینه

بهترین دکتر لیفت سینه

بهترین دکتر پروتز سینه

ارسال پاسخ

بیست − 12 =

Call Now Button