دلایل اصلی ترمیم پروتز سینه

دلایل اصلی ترمیم پروتز سینه

تشکیل شدن انقباض کپسولی در اطراف پروتز سینه

یکی از دلایل اصلی ترمیم پروتز سینه تشکیل شدن کپسول در اطراف پروتز سینه می باشد ، بعد از جراحی در اطراف پروتز سینه ممکن است یک لایه از بافت اسکار تشکیل شود در صورتی که بدن نسبت به پروتز قرار داده شده در سینه واکنش نشان دهد ، ممکن است این لایه به مرور زمان بسیار ضخیم و منقبض شود و فرد دردی را احساس نماید و شکل و فرم نامناسبی ایجاد شود که در این حالت باید هرچه سریعتر پروتز از سینه خارج شود . انقباض کپسولی یکی از عارضه های نادر می باشد ، که در صورت بروز این عارضه باید هرچه سریعتر ترمیم پروتز سینه صورت گیرد .

دلایل اصلی ترمیم پروتز سینه

دلایل اصلی ترمیم پروتز سینه

در مواردی که فرد سایز پروتز سینه خود را از سایز معمول سینه بسیار بزرگتر انتخاب نماید احتمال بروز این عارضه بیشتر می شود ، بنابرین توصیه می شود انتخاب سایز مناسب پروتز سینه را بر عهده جراح خود قرار دهید .

پارگی پروتز سینه

یکی از دلایل اصلی ترمیم پروتز سینه پارگی پروتز سینه می باشد، در صورتی که ضربه وارد شده به سینه بسیار سنگین باشد احتمال پارگی پروتز سینه وجود دارد . برخی از افرادی که خواهان جراحی پروتز سینه هستند قبل از جراحی نگرانی هایی در رابطه با پارگی پروتز در سینه دارند، این نگرانی کاملا بی مورد می باشد زیرا احتمال بروز این عارضه بسیار نادر می باشد و همانطور که گفته شده با وارد شدن یک ضربه بسیار سنگین امکان بروز این عارضه وجود دارد .

درخواست تغییر سایز پروتز

ممکن است بعد از جراحی فرد از فرم و سایز سینه خود رضایت کافی را نداشته باشد و خواهان افزایش سایز بیشتر سینه خود باشد در این حالت می توان با جراحی مجدد پروتز سینه و با انتخاب سایز بزرگتر پروتز، سایز و برجستگی سینه را بیشتر کرد . البته جراحی مجدد پروتز سینه باید بعد از بررسی های پزشک و با تایید پزشک صورت گیرد .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

برخی از خدمات شهریار حدادی :

با انجام خدمات :

جراحی بینی

لاغری و پیکرتراشی : ( لیپوماتیک ، ابدومینوپلاستی و….

جراحی سینه ( لیفت سینه ، پروتز سینه ، ژنیکوماستی و…

ارسال پاسخ

16 + بیست =