جنس پروتز سینه

جنس پروتز سینه

امروزه یکی از جراحی زیبایی متداول برای بانوان ، انجام عمل زیبایی پروتز سینه می باشد  . اما جنس پروتز سینه چه میزان در این جراحی تاثیر دارد ؟ بهترین مارک پروتز سینه چیست ؟ چگونه بدانیم کاندید جراحی پروتز سینه هستیم و یا خیر ؟

جنس پروتز سینه

جنس پروتز سینه

پروتز سینه

یکی از روش های مناسب برای بزرگ کردن سینه انجام پروتز سینه می باشد . این جراحی نیز مانند سایر روش های جراحی زیبایی باعث افزایش اعتماد بنفس می شود .

جنس پروتز سینه

در حال حاضر پروتز های مورد استفاده از جنس سیلیکونی می باشند که بسیار مقاوم بوده و مواد داخل آن خارج نمی شود .

آیا پروتز سینه احتمال پارگی دارد ؟

این سوال ذهن تمام مراجعه کنندگان برای پروتز سینه را درگیر کرده است . اما شایان ذکر است که به دلیل جنس پروتز سینه دارای مقاومت بالایی بوده و احتمال پارگی در آن بسیار کم می باشد . پارگی تنها درصورتی ممکن است رخ دهد که ضربه ای بسیار محکم به قفسه سینه فرد وارد شود و این ضربه منجر به شکستگی در این بخش گردد .

عوارض پروتز سینه

اگر این جراحی توسط یک جراح پلاستیک ماهر صورت بگیرد می توان گفت هیچگونه عوارضی به دنبال نخواهد داشت . اما گاهی ممکن است بعد از جراحی بیمار دچار عفونت در قسمت برش خورده شود . برای رفع این مشکلات باید آنتی بیوتیک های تجویز شده توسط پزشک به خوبی مصرف شود .

کاندید پروتز سینه

این جراحی تمام بانوانی که بافت سینه سالمی دارند می توانند بعد از سن ۱۸ سالگی انجام دهند ولی به طور کلی افرادی که طی رژیم غذایی وزن کم کرده ، بعد از سیردهی از فرم سینه خود احساس رضایت نداشته و یا سینه هایشان با یکدیگر متقارن نمی باشد از این روش برای رفع مشکل می توانند استفاده کنند .

محل انجام برش های سینه

برش در سه قسمت می تواند انجام شود ، برش زیر سینه ، برش دور هاله سینه و برش زیر بغل .

انتخاب محل برش به نظر پزشک بستگی دارد .

بهترین مارک پروتز سینه کدام است ؟

این سوال جر متداولترین سوالاتی می باشد که توسط مراجعه کننده مطرح می شود . به طور کلی انتخاب مارک با توجه به نظر پزشک انتخاب می شود . در مقاله بهترین مارک پروتز سینه می توانید اطلاعات مناسب را کسب نمایید .

جهت دریافت مشاوره از دکتر حدادی می توانید با شمار ۰۹۲۱۳۵۸۵۴۵۶ تماس حاصل نمایید .

 

ارسال پاسخ

9 + 20 =