جراحی رفع قوز بینی

افراد مناسب برای جراحی قوز بینی

یکی از مهم ترین موارد در جراحی بینی ، رفع قوز روی بینی می باشد ، به کمک این روش جراحی می توان بر آمدگی سطح بینی را بر طرف نمود ، قوز روی بینی که اغلب در بینی های استخوانی دیده می شود با ایجاد ضربه و یا شکستگی بیرون  می زند البته در بسیاری از موارد خصوصیات وراثتی دخیل بوده  و فرم بینی با قوز روی آن شکل گرفته و رشد خواهد کرد .

جراحی بینی آقا

وجود بر آمدگی  یا قوز بینی مربوط به  استخوان بینی  و غضروف موجود در پشت بینی خواهد بود ،  دلیل ایجاد قوز بینی در این حالت می تواند بین بیماران مختلف متفاوت باشد و بنابراین تشخیص علت مشکل بینی قوزدار نقش کلیدی در دستیابی به بهترین نتایج درمانی ممکن در این رابطه از جمله جراحی رفع قوز بینی دارد. از این رو دریافت مشاوره و معاینه تخصصی توسط جراح بینی با تجربه در میزان موفقیت جراحی بینی تاثیر گذار خواهد بود.
بهترین نتیجه ی جراحی بینی زمانی حاصل خواهد شد که فرد از تناسب اجزای صورت بر خوردار شود و البته با توجه به اهمیت تناسب و توازن در چهره، نیاز است تا تغییرات ایجاد شده در بینی با توجه به اصول زیبایی شناسی انجام شود ، در عمل جراحی رفع قوز بینی اندازه واقعی بینی فرد تغییر نمی کند و این موضوع در حالی است که تغییر شکل بینی می تواند  باعث کشیده تر به نظر رسیدن آن شود.

افراد مناسب برای جراحی قوز روی بینی :

۱- افرادی که تمایل به برداشتن قوز روی بینی دارند

۲- افرادی که در اثر ضربه بینی آن ها دچار بر آمدگی و نا فرمی شده است

۳- افرادی که نیاز به تغییرات در فرم بینی نیستند و تمایل به رفع قوز دارند.

۴- افرادی که تمایل به جراحی بینی طبیعی دارند.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

ارسال پاسخ

بیست − هفده =

Call Now Button