جراحی بینی گوشتی و نتیجه آن

جراحی بینی گوشتی و نتیجه آن

بینی های گوشتی ظاهر پهن و بزرگی دارند که در زیبایی چهره بسیار تاثیر می گذارد این نوع از بین ها دارای پوست ضخیم و غضروف ضعیفی هستند. افرادی که دارای این نوع از بینی ها هستند از جراحی بینی خود هراس دارند زیرا بر این باورند که نتیجه جراحی آن ها موفقیت آمیز نیست در صورتی که قبل از انجام جراحی خود در انتخاب جراح بینی دقت بالایی داشته باشید می توانید بهترین نتیجه را از جراحی بینی گوشتی خود دریافت نمایید زیرا مهارت و تجربه جراح در نتیجه جراحی بینی بسیار تاثیر گذار است دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک در زمینه جراحی بینی گوشتی دارای تجربه بسیار بالایی هستند و بالاترین میزان رضایت را در جراحی بینی گوشتی دریافت نموده اند.

نتیجه جراحی بینی گوشتی

نگرانی های بینی گوشتی

افرادی که دارای بینی های گوشتی هستند گمان می کنند بعد از جراحی بینی نوک بینی آن ها بدلیل اینکه بینی های گوشتی دارای غضروف ضعیفی هستند حالت افتاده پیدا می کند و نمی توانند بهترین نتیجه را از جراحی بینی گوشتی خود دریافت کنند در صورتی که هر بینی دارای ویژگی های خاصی می باشد و جراح بینی با استفاده از تکنیک های مختلف می تواند تغییرات دلخواه بیمار را در جراحی بینی اعمال کند اما باید توجه نمایید که از نتیجه جراحی بینی خود باید انتظارات واقع بینانه و معمولی داشته باشید. افرادی که دارای بینی های گوشتی هستند نباید از نتیجه جراحی بینی خود انتظار یک بینی فانتزی، عروسکی و سر بالا داشته باشند زیرا در اکثر موارد نتیجه جراحی بینی های گوشتی، بینی هایی طبیعی است.

نتیجه جراحی بینی گوشتی

پس از انجام جراحی بینی تورم بینی بعد از جراحی بینی گوشتی شاید به نسبت جراحی بینی های استخوانی بیشتر باشد در نتیجه افرادی که جراحی بینی گوشتی انجام می دهند باید صبر و تحمل بیشتری داشته باشند.

تورم و کبودی پس از جراحی بینی را در روز های اولیه می توانید با استفاده از کمپرس یخ کاهش دهید همچنین استفاده از آب آناناس برای کاهش تورم بسیار توصیه می شود. معمولا جراحان بینی زمانی بین 3 ماه تا یک سال را برای مشاهده نتیجه نهایی جراحی بینی مطرح می کنند.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

برخی از خدمات شهریار حدادی :

با انجام خدمات :

جراحی بینی

لاغری و پیکرتراشی : ( لیپوماتیک ، ابدومینوپلاستی و….

جراحی سینه ( لیفت سینه ، پروتز سینه ، ژنیکوماستی و…

 

ارسال پاسخ