جراحی بینی بدون بیهوشی

جراحی بینی بدون بیهوشی

آیا جراحی بینی بدون بیهوشی ممکن است  ؟ در چه شرایطی از جراحی بینی بدون بیهوشی استفاده می شود   ؟ جراحی بینی بدون بیهوشی چه مزایا و معایبی دارد  ؟ برای پاسخ به تمام سوالات خود نظر دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک صورت و زیبایی را ملاحظه نمایید  .

عمل بینی

جراحی بینی (۴)

شرایط انجام جراحی بینی بدون بیهوشی

گاهی ممکن است عواملی چون تصادف و یا بیماری باعث شود فرد نیاز به جراحی بینی نماید  . به طور کلی این جراحی با استفاده از بیهوشی عمومی صورت می گیرد  .  همچنین مواد بیهوشی ممکن است مشکلاتی برای بیمار داشته باشد  ، در این صورت دکتر حدادی در برخی جراحی بینی  ، جراحی بینی بدون بیهوشی را توصیه می کند  . در این جراحی ها از بی حسی موضعی و یا آرام بخش  ها برای کاهش درد بیمار استفاده می کنند  .

جراحی بینی بدون بیهوشی با بی حسی موضعی

به روش جراحی با بی حسی موضعی تامی سنت نیز گفته می شود  .

این نوع بیهوشی شامل موادی چون لیدوکائین و یا اپی نفرین می باشند  . این مواد زیر لایه پوست بدن تزریق می شود  . برخلاف موادی که در بیهوشی از آن استفاده می شود این مواد خطرناک نمی باشد  .

مزایا مهم جراحی بینی بدون بیهوشی

امکان ایجاد عفونت بعد از جراحی وجود ندارد .

عوارض ناشی از بیهوشی وجود ندارد .

حالت تهوع بعد از جراحی بینی را ندارد .

کبودی بعد از جراحی وجودئ ندارد .

و …

هر روش جراحی بینی ویژگی های خود را دارد . برای تشخیص بهترین روش برای جراحی بینی به جراح پلاستیک صورت و بینی مراجعه نمایید . جراح بینی بهترین روش برای جراحی شما را معرفی خواهد نمود .

دکتر شهریار حدادی ، بهترین جراح پلاستیک صورت و بینی می باشد . جهت مشاهده نمونه کار های دکتر به  پیج اینستاگرام مراجعه نمایید . جهت مشاوره از دکترحدادی با شماره ۰۹۲۱۳۵۸۵۴۵۶ تماس حاصل نمایید .

مقایسه جراحی بینی بدون بیهوشی و با استفاده از بیهوشی

یکی از مهم ترین نکات در جراحی با بی حسی موضعی این است که کبودی در این جراحی بسیار کمتر می باشد  .

خونریزی در جراحی موضعی کم است  .

بعد از جراحی بینی با بیهوشی ممکن است بیمار دچار حالت تهوع شود  .

تزریق مواد بیهوشی داخل رگ ها می باشد در صورتی که مواد بی حسی موضعی زیر پوست است  .١ض

عمل جراحی بینی با بیهوشی باید در کلینیک هایی که اتاق مخصوص برای بیهوشی بیمار دارند انجام شود . بعد از بیهوشی تا بیمار بتواند هوشیار شود زمانی طول خواهد کشید   .

یکی از مهم ترین نکات قوت در جراحی بینی بدون بیهوشی نیاز نداشتن بیمار به ریکاوری می باشد  .  در این روش جراحی بیمار بعد از جراحی به اتاق ریکاوری منتقل نمی شود  .

نیاز به وجود همراه در جراحی بدون بیهوشی نمی باشد  .

هر روش جراحی بینی ویژگی های خود را دارد   . برای تشخیص بهترین روش برای جراحی بینی به جراح پلاستیک صورت و بینی مراجعه نمایید . جراح بینی بهترین روش برای جراحی شما را معرفی خواهد نمود   .

دکتر شهریار حدادی ، بهترین جراح پلاستیک صورت و بینی می باشد . جهت مشاهده نمونه کار های دکتر به صفحه مراجعه نمایید  .

مدت زمان انجام جراحی

مدت زمان انجام جراحی معمولا به مهارت جراح بینی  ، نوع جراحی بینی بیمار  ، نوع پوست بیمار و…  بستگی دارد ولی به طور کلی یک ساعت و نیم تا دو ساعت ممکن است طول بکشد  .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

برخی از مقالات دکتر شهریار حدادی :

انواع روش های جراحی بینی

جراحی پره های بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی ترمیم بینی

ارسال پاسخ

پانزده − هشت =

Call Now Button