ترمیم پروتز سینه

ترمیم پروتز سینه

با استفاده از پروتز سینه می توان بافت ضعیف شده و شل شده سینه را فرم داد و ظاهر زیبایی را در سینه ها ایجاد کرد در برخی از زنان بعد از کاهش وزن، بارداری و شیردهی سینه ها دچار افتادگی می شوند و از حجم آن ها کاسته می شود با استفاده از پروتز سینه می توان حجم از دست رفته سینه ها را اصلاح نمود. ممکن است در برخی از زنان به صورت مادرزادی و یا موروثی حجم سینه ها کم باشد و سینه ها فرم زیبایی نداشته باشند که می توان با استفاده از پروتز سینه حجم سینه ها را افزایش داد و فرم زیبایی را در سینه ها ایجاد کرد.

ترمیم پروتز سینه

در برخی از موارد بعد از جراحی پروتز سینه بر اثر عواملی مشکلی ایجاد می شود که در این صورت ترمیم باید صورت گیرد. برای انجام جراحی پروتز سینه اولین نکته ای که بایددر آن  دقت نمایید انتخاب جراح مناسب است در صورتی که در انتخاب جراح خود دقت نکنید بعد از جراحی ممکن است عوارضی پیش آید ونیاز به ترمیم پروتز سینه خود داشته باشید. دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک در جراحی پروتز سینه از مهارت بسیار بالایی برخوردار می باشند و با دقت کافی این جراحی را انجام می دهند و بالاترین میزان رضایت را دریافت نموده اند.

عمل ترمیم پروتز سینه با جراحی اولیه تفاوت اندکی دارد ممکن است در اثر وارد شدن یک ضربه سنگین پروتز در داخل بافت سینه پاره شود که در این صورت ترمیم پروتز سینه باید صورت گیرد. در زیر به برخی از دلایل انجام عمل پروتز سینه اشاره شده است:

دلایل ترمیم پروتز سینه

  • خالی شدن پروتز سینه
  • نشت سیلیکون از پروتز
  • آویزان شدن سینه ها بعد از جراحی پروتز سینه
  • انقباض کپسول (یکی از عوارض پروتز سینه تشکیل کپسول فشارنده در حاشيه پروتز مي باشد که در این صورت ترمیم پروتز سینه باید صورت گیرد.)

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

برخی از خدمات شهریار حدادی :

با انجام خدمات :

جراحی بینی

لاغری و پیکرتراشی : ( لیپوماتیک ، ابدومینوپلاستی و….

جراحی سینه ( لیفت سینه ، پروتز سینه ، ژنیکوماستی و…

ارسال پاسخ

1 × یک =