بهترین دکتر لیپوماتیک تهران

بهترین دکتر لیپوماتیک تهران

چربی هایی که در نواحی مانند باسن، بازو، ران، غبغب، ساق پا، پهلو، پشت کمر و شکم تجمع کرده اند و باعث برهم خوردن تناسب اندام شده اند به راحتی با لیپوماتیک قابل استخراج می باشند و می توان تناسب اندام ایده آلی را بوجود آورد . در بین روش هایی لاغری که امروزه مطرح شده است مانند لیپوساکشن، لیپولیز، کرایولیپولیز و … لیپوماتیک بهترین روش می باشد که بدون هیچگونه عارضه خاصی تناسب اندام زیبایی را برای فرد به همراه می آورد .

لیپوماتیک شکم و پهلو

لیپوماتیک شکم و پهلو

افرادی که خواهان انجام لیپوماتیک هستند ، این سوال ذهن آن ها را درگیر کرده است که بهترین دکتر لیپوماتیک تهران کیست ؟

برای انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک، مشاهده نمونه کارها کمک بسیار شایانی می کند، لیپوماتیک یک عمل بسیار حساسی می باشد که باید با دقت بسیار بالایی انجام گیرد تا نتایجی که مد نظر است بتوان از آن دریافت کرد .

علاوه بر انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک لازمه دریافت یک نتیجه مطلوب از لیپوماتیک این است که شما کاندیدای مناسبی برای این عمل باشید ، در صورتی که چربی های تجمع شده در نواحی مختلف بدن شما بسیار زیاد باشد لیپوماتیک برای شما گزینه مناسبی نمی باشد  زیرا با استفاده از این روش می توان میزان خاصی از چربی را از بدن استخراج کرد ، بعنوان مثال در صورتی که چربی های انباشته شده در قسمت شکم شما به اندازه ای زیاد باشد که شکم حالت افتاده ای پیدا کرده باشد ، لیپوماتیک برای شما گزینه مناسبی نمی باشد. برای رفع افتادگی پوست شکم بدلیل تجمع بیش از حد چربی بهترین گزینه ابدومینوپلاستی است که به نسبت لیپوماتیک تهاجمی تر می باشد .

مزایای لیپوماتیک

با استفاده از لیپوماتیک می توان با یک تیر 2 نشان زد به این گونه که امکان استفاده از چربی استخراج شده با روش لیپوماتیک وجود دارد ، زیرا با استفاده از این روش هیچ گونه آسیبی به بافت چربی وارد نمی شود بنابرین برای جوانسازی پوست ، افزایش حجم گونه، لب و سینه می توان از چربی استخراج شده استفاده کرد .

هیچ گونه آسیبی به بافت های مجاور با استفاده از این روش وارد نمی شود زیرا دستگاه لیپوماتیک مجهز به سنسور است که این اجازه را به لوله کامولا نمی دهد که با سایر بافت ها برخورد کند .

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

برخی از خدمات شهریار حدادی :

با انجام خدمات :

جراحی بینی

لاغری و پیکرتراشی : ( لیپوماتیک ، ابدومینوپلاستی و….

جراحی سینه ( لیفت سینه ، پروتز سینه ، ژنیکوماستی و…

ارسال پاسخ