بهترین دکتر لیپوماتیک تهران

بهترین دکتر لیپوماتیک تهران

برای انجام جراحی لاغری باید نزد بهترین دکتر لیپوماتیک مراجعه نمایید . در صورتی که نیاز به آشنایی با فعالیت های بهترین دکتر لیپوماتیک تهران را دارید ، ادامه مطلب را ملاحظه نمایید . چربی هایی که در نواحی مانند باسن، بازو، ران، غبغب، ساق پا، پهلو، پشت کمر و شکم تجمع کرده اند و باعث برهم خوردن تناسب اندام شده اند به راحتی با لیپوماتیک قابل استخراج می باشند و می توان تناسب اندام ایده آلی را بوجود آورد . در بین روش هایی لاغری که امروزه مطرح شده است مانند لیپوساکشن، لیپولیز، کرایولیپولیز و … لیپوماتیک بهترین روش می باشد که بدون هیچگونه عارضه خاصی تناسب اندام زیبایی را برای فرد به همراه می آورد .

دکتر شهریار حدادی

افرادی که خواهان انجام لیپوماتیک هستند ، این سوال ذهن آن ها را درگیر کرده است که بهترین دکتر لیپوماتیک تهران کیست ؟

برای انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک، مشاهده نمونه کارها کمک بسیار شایانی می کند، لیپوماتیک یک عمل بسیار حساسی می باشد که باید با دقت بسیار بالایی انجام گیرد تا نتایجی که مد نظر است بتوان از آن دریافت کرد .

علاوه بر انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک لازمه دریافت یک نتیجه مطلوب از لیپوماتیک این است که شما کاندیدای مناسبی برای این عمل باشید ، در صورتی که چربی های تجمع شده در نواحی مختلف بدن شما بسیار زیاد باشد لیپوماتیک برای شما گزینه مناسبی نمی باشد  زیرا با استفاده از این روش می توان میزان خاصی از چربی را از بدن استخراج کرد ، بعنوان مثال در صورتی که چربی های انباشته شده در قسمت شکم شما به اندازه ای زیاد باشد که شکم حالت افتاده ای پیدا کرده باشد ، لیپوماتیک برای شما گزینه مناسبی نمی باشد. برای رفع افتادگی پوست شکم بدلیل تجمع بیش از حد چربی بهترین گزینه ابدومینوپلاستی است که به نسبت لیپوماتیک تهاجمی تر می باشد .

مزایای لیپوماتیک

با استفاده از لیپوماتیک می توان با یک تیر ۲ نشان زد به این گونه که امکان استفاده از چربی استخراج شده با روش لیپوماتیک وجود دارد ، زیرا با استفاده از این روش هیچ گونه آسیبی به بافت چربی وارد نمی شود بنابرین برای جوانسازی پوست ، افزایش حجم گونه، لب و سینه می توان از چربی استخراج شده استفاده کرد .

هیچ گونه آسیبی به بافت های مجاور با استفاده از این روش وارد نمی شود زیرا دستگاه لیپوماتیک مجهز به سنسور است که این اجازه را به لوله کامولا نمی دهد که با سایر بافت ها برخورد کند .

روش انجام لیپوماتیک

این روش لاغری توسط دستگاه لیپوماتیک انجام می شود و یک روش امن و سریع برای از بین بردن چربی های اضافه بدن می باشد  . در این جراحی از بی حسی موضعی استفاده می شود و روشی بدون برش است  .

موارد استفاده از لیپوماتیک

با استفاده از دستگاه لاغری لیپوماتیک می توان چربی های موجود در قسمت شکم  ، پهلو  ، ساق پا  ، پشت کمر  ، غبغب  ، ران  بازو  و پهلو ها را خارج نمود .

ویژگی لیپوماتیک

 • در این روش از بیهوشی استفاده نمی شود و تنها نیاز به استفاده از بی حسی موضعی می باشد  .
 • به طور یکنواخت چربی ها را خارج می کنید و باعث ماندن چربی در برخی قسمت ها نمی شود  .
 • بر خلاف سایر روش ها که بیمار باید ۶ ماه از گن استفاده نماید ، در لیپوماتیک تنها دو هفته اول نیاز به استفاده از گن می باشد  .
 • ترشحات و تورم این روش بسیار کمتر از سایر روش ها می باشد  .
 • لیپوماتیک نیاز به استراحت ندارد و بیمار چند ساعت بعد از انجام آن می تواند به کار خود بپردازد  .

مراقبت های بعد از لیپوماتیک

 • جراحی لیپوماتیک نیاز به استراحت طولانی مدت نداشته و تنها بعد از چند ساعت می تواند به فعالیت های روزانه خود ادامه دهد  .
 • همچنین بیمار دو الی سه روز بعد از انجام جراحی لیپوماتیک می تواند رانندگی کند  . بهتر است در هفته های اول از انجام ورزش به ویژه ورزش هلی سنگین دوری کنید  .
 • بهتر از غذای پر نمک دوری کنید و از گن در هفته هلی اول استفاده نمایید.
 • دو هفته بعد از لیپوماتیک از استخر استفاده نکنید همچنین تا یک ماه استفاده از سونا ممنوع می باشد  .
 • ماساژ بعد از انجام لیپوماتیک در کاهش ورم کمک می کند  .

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

برخی از خدمات شهریار حدادی :

با انجام خدمات :

جراحی بینی

لاغری و پیکرتراشی : ( لیپوماتیک ، ابدومینوپلاستی و….

جراحی سینه ( لیفت سینه ، پروتز سینه ، ژنیکوماستی و…

2 thoughts on “بهترین دکتر لیپوماتیک تهران

 1. Kate - تیر ۱۶, ۱۳۹۸ در ۲:۲۸ ب.ظ

  سلام عزيزم
  شماره من
  ۰۰۱۶۴۷۴۴۷۰۲۰۵
  اگه ممكنه بمن تو تلگرام پيام بديد من چند تا سوال دارم
  ممنون

  پاسخ

ارسال پاسخ

1 + 15 =

Call Now Button