بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

بهترین جراح بینی استخوانی تهران کیست ؟ جراحی بینی استخوانی را به چه نحوی انجام می دهد و در جراحی از چه تکنیکی استفاده می کند ؟ از جمله سوالاتی است که میان متقاضیان جراحی بینی استخوانی مطرح می شود

اکثر افرادی که متقاضی جراحی بینی استخوانی خود هستند به دنبال پاسخ درستی برای سوالات مطرح شده فوق می باشند تا با دریافت این سوالات بتوانند تصمیم گیری مناسبی را در انتخاب جراح بینی استخوانی خود داشته باشند .

لیفت پیشانی

بدلیل اینکه بینی در وسط صورت قرار داد ، فرم ظاهری آن می تواند روی زیبایی صورت تاثیر بالایی بگذارد، این موضوع حساسیت انتخاب یک جراح باتجربه و با مهارت را افزایش می دهد .

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران جراحی می باشد که جراحی بینی را با استفاده از تکنیک های مناسب و  با مهارت و تجربه خود انجام دهد و رضایت بخش ترین نتایج را با ایجاد یک فرم زیبا در بینی برای بیمار به همراه آورد . تناسبی که بینی بعد از جراحی با سایر اجزای دیگر صورت پیدا می کند از اهمیت بالایی برخوردار است ، در نتیجه جراح باید قبل از جراحی بینی اجزای صورت را آنالیز کند ، با توجه به آناتومی صورت، اندازه و فرم بینی تغییر پیدا می کند .یک جراح بینی خوب  باید قبل از جراحی تمامی جوانب را در نظر بگیرد .

یک جراح بینی خوب می تواند با بکارگیری تکنیک های جدید و خلاقیت حین عمل جراحی،  بینی را کوچک کند و فرم زیبایی را در بینی ایجاد نماید .

معیار های بهترین جراح بینی استخوانی

ایجاد یک فرم زیبا در بینی با در نظر گرفتن تناسب بینی با آناتومی صورت

ایجاد تغییرات لازم بروی بینی و فرم دهی بینی توام با حفظ عملکر تنفسی ( جراحی بینی نباید به گونه ای باشد که بعد از جراحی برای فرد مشکلات تنفسی بوجود آورد، بینی به هیچ عنوان نباید بیش از اندازه کوچک شود که باعث بروز مشکلات تنفسی شود . )

اهمیت دادن به علایق بیمار از دیگر خصوصیات یک جراح بینی خوب می باشد

سلامت و منفعت بیمار باید در اولیت باشد.

نداشتن تجربه کافی جراح باعث می شود که تغییراتی که بروی بینی اعمال می شود رضایت بخش نباشد و فرد نتواند نتیجه دلخواه خود را از جراحی دریافت نماید بنابرین در انتخاب جراح بینی خود دقت نمایید .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

برخی از خدمات شهریار حدادی :

با انجام خدمات :

جراحی بینی

لاغری و پیکرتراشی : ( لیپوماتیک ، ابدومینوپلاستی و….

جراحی سینه ( لیفت سینه ، پروتز سینه ، ژنیکوماستی و…

ارسال پاسخ

دوازده − 8 =

Call Now Button