بزرگ کردن سینه با عمل جراحی و تزریق چربی

بزرگ کردن سینه با عمل جراحی و تزریق چربی

بزرگ کردن سینه که با دو روش پروتز و تزریق چربی انجام می گیرد، یک عمل زیبایی به منظور بهبود شکل و افزایش سایز سینه است . بزرگ کردن سینه یک عمل پرطرفدار است که می تواند تناسب اندام زیبایی را در خانم ها ایجاد نماید و به بالا رفتن اعتماد بنفسشان کمک بسیار شایانی کند . اکثر افرادی که این عمل را انجام داده اند نتایج بسیار خوبی را دریافت کرده اند و معتقدند که این عمل تاثیر بسیار مثبتی در زندگیشان گذاشته است .

بزرگ کردن سینه با تزریق چربی

در این روش از لیپوماتیک برای برداشتن چربی از بخش های مختلف بدن استفاده می شود ، برای خانم هایی که می خواهند سینه هایشان بزرگ شود و فرم طبیعی داشته باشد گزینه مناسبی است . افرادی که خواهان انجام این روش هستند باید شرایط لازم را داشته باشند ، زیرا برای بزرگ کردن سینه با استفاده از این روش نیاز به چربی خود فرد می باشد در صورتی که فرد لاغر اندام باشد و نتوان چربی لازم را از نواحی مختلف بدن آن استخراج کرد کاندیدای مناسبی برای این روش نمی باشد . استخراج چربی باید به آرامی و با دقت بالایی صورت گیرد بنابرین این روش کمی زمان بر می باشد، تزریق چربی یک روش کم تهاجمی می باشد که بصورت سرپایی انجام می گیرد ، از چند قسمت بدن یا از یک قسمت مانند شکم یا پهلو بافت چربی از طریق لیپوماتیک استخراج می شود این کار کاملا بصورت حساب شده انجام می گیرد . بعد از پاکسازی، چربی استخراج شده در سینه تزریق می شود . تزریق چربی به سینه تحت بی هوشی عمومی انجام می گیرد . اگر کاندیدای مناسبی برای تزریق چربی نمی باشید ، با جراحی پروتز سینه می توانید برجستگی دلخواه را در سینه های خود ایجاد نمایید .

بزرگ کردن سینه با پروتز سینه

در جراحی پروتز سینه ، از پروتز سیلیکونی یا سالینی در سایز و اندازه های مختلف برای افزایش حجم سینه استفاده می شود . یک شکاف بسیار ریز در زیر سینه ایجاد می شود و پروتز در بافت سینه جایگذاری می شود و فرم زیبایی در سینه ایجاد می شود . برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله پروتز سینه مراجعه نمایید .

کدام روش گزینه مناسبی می باشد ؟

هر فردی کاندیدای مناسبی برای تزریق چربی نمی باشد ، در عین حال این روش مزایای بسیاری دارد. در برخی از افرادی که نمی خواهند سایز سینه هایشان بسیار بزرگ شود روش انتقال چربی به سینه گزینه ای مناسب و ایمن می باشد .

اگر خواهان سینه های بسیار بزرگتر هستید و می خواهید که بطور دائمی سینه هایی حجیم و برجسته ای داشته باشید پروتز سینه گزینه بسیار مناسبی می باشد . نتایج تزریق چربی در سینه به اندازه نتایج پروتز سینه قابل توجه نیست و موقتی می باشد بنابرین اگر می خواهید که به طور دائم سینه های برجسته و خوش فرم داشته باشید جراحی پروتز سینه را انجام دهید . نگرانی در رابطه با جراحی پروتز سینه نداشته باشید در صورتی که در انتخاب جراح خود دقت نمایید می توانید بهترین نتایج را از این جراحی دریافت نمایید .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

برخی از خدمات شهریار حدادی :

با انجام خدمات :

جراحی بینی

لاغری و پیکرتراشی : ( لیپوماتیک ، ابدومینوپلاستی و….

جراحی سینه ( لیفت سینه ، پروتز سینه ، ژنیکوماستی و…

ارسال پاسخ

دو × 1 =